Kapat

Spor denilince neden futbol geliyor hep ?

Basketbol da çok güzel bir spor değil mi. Tabi ki herkesin ilgi alanı farklıdır ama medyada yeterli ilgiyi görmüyor sanki

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• sadece medya degil toplumun geneli gecmişten beri yoğun olarak ilgi duydugu için günümüzdede spor deninilince akla direk o geliyo haliyle ama tabiki futboldanda güzel eglenceli sporlarımız var =)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Spor deyince benim aklıma gelen şey atletizmdir.

0|0
    0|0
  • Spor deyince atletizm koşan adamlar geliyo gözümün önüne

1|0
    0|0
  • Basket gelir bende.

1|1
    0|0

• Aklıma ilk voleybol gelir .

0|1
    0|0
  • Ben basketbol tutkunuyum..ama bu sitede basketbolla ilgili ne kadar soru paylaşsamda bu sitede futbol dışına pek çıkılamıyor ne yazık ki..sırf bundan dolayı futbola merak sardım bende..şampiyona başlıyor zaten yarın basketbol sorularına devam edeceğim yine de:)

0|0
    0|0
  • basketbolda güzel ama futbolun yeri bir başka

0|0
    0|0
  • Ben basketbolu daha çok seviyorum bence de gerek önem verilmiyor.

0|0
    0|0
  • futbolu çok sevdiğimizdendir

0|0
    0|0
  • Futbol dünyada en bilindik bir spor oldugu icin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Türkiyede bu empoze edilmiş maalesef

0|0
    0|0
  • İnsanlar basketbol gibi dakika başı sayı olan oyunları sevmiyor.bir sayı (futboldaki adı ile gol) almak için uzun bir çaba taktik ve strateji gerektiren bir spor futbol bu bir etken. bana göre ayrıca basketbol da tüm oyuncular ile savunma yine tüm oyuncular ile hücum yapılması futbol da ise her oyuncunun görevlerinin belli olması belirli bir sistem olması da etken bana göre.

0|0
    0|0
  • Futbol ne biliyim bir aşktır olm anladınmı :D

0|0
    0|0
  • türkiye futbolla özdeşmiş :D

0|0
    0|0
  • 1999 yılından bu yana sıkı formula 1 takıpcısıyım. teknolojı aero vs vs kurallar yetenekler hep gelişti. pekı futbolda ne oldu 30 yıl oncede aynıydı sımdı de. zevksızlıkte son nokta futbol

0|0
    0|0
    • sana kızcaklar şimdi :D ama düşüncelerin doğru

• kızanlar buzdolabına yonelsın orda onları sogutacak bıseyler muhakkak vardır

• Türkiye futbol ülkesi. Tabikide futbol haberleri olacak. En büyük yatırımlar futbola yapılıyor. En büyük yıldızlar futbola geliyor.

0|0
    0|0
  • ben futbolu spor olarak görmüyorum

0|0
    0|0
  • benim akla ilk gelen body building :D

0|0
    0|0
  • Aklıma ilk body geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...