En kotusude ayrılır mıyız ?

3 yıla yakındır cıkıyoruz bu sene ıkımızde universiteyı kazandık yolllarımız ayrıldı ama birbirimize yakınız.. Bunlar bir kenara benım korktugum koparmıyız birbirimizden yani şu üniversite dedıklerı ortam bızı kavgaya, asırı derecce ozguvene sürükler mi en kotusude ayrılır mıyız ? tedirginim yorumlarınızı bekliyorumm.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• İzlediğim bir filmde okul için yurt dışına gidiyordu kız. Adamın sözü iyiydi, çalışmaya verirsek kendimizi 2 yıl çabuk geçer. Korkma senden başkası olmaz. Hiç tereddüt bile etmediler. Taraflardan biri tereddüt ederse, o ilişki büyük ihtimalle kopar. Karşılıklı şekilde birbirinize, ilişkinize güveniyorsanız, korkacak birşeyde kalmaz. Birbirinizden ya da kendinizden emin değilseniz, işiniz zor.

0|0
    0|0
    • 6 yıl ayrı şehirlerde yaşayıp / okuyup, okulları bittikten sonra evlenen tanıdığım var. Bir gün tereddütlü görmedim.

• okullarımız bittikten sonra benımle evlenmeyı dusundugunu her zaman soyluyor sadece yanlıs yapmamamı ıstıyor.

• Çok duygularınıza dönmeyin hayatta en iyi şekilde başarılı olmaya odaklanın ve gerçekten de seviyorsanız, güvenip tereddüt etmemekten başka seçeneğiniz yok. Hayat bu , ilerde ne olup ne olmayacağını bilemezsiniz. Olmamış şeyleri kafa takmayın. Olursa düşünürsünüz.

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkekler kopar bence ünideki çıtırlara dayanamayız biz genelde

0|0
    0|0
  • Senin kadar güzel bir kızı, asistanlar, Doçentler, Proflar yalnız bırakmayacağı için ilişki denen bir şey kalmaz...

0|0
    0|0
  • Eğer aynı şehirde okumuyosanız ayrılırsınız uzun mesafe ilişkisi diye bişey yoktur gözden uzak olan gönüldende uzak olur

0|0
    0|0
    • yakın olmamız gorusme imkanımızı arttıtıyor bu acıdan demeye calısmıstım.

• hersey bızım elımızde evet ama ne bıleyım bu kadar alıstıgın sevdıgın ınsanın baska ortamlarda kaybolma rıskının olması benı endıselendırdı.

• Ne diyebilirim sen kendinden eminsen ve karşındakindende gerçekten seni bırakmıyacağını düşünüyorsan devam eder sence seni bırakır mı ?

• sen ayrılmazsın ama ilişkiniz kötüyr gider.ama her şey yine de size bağlıdır

0|0
    0|0
    • bence gayet ıyıyız masallahta farklı ortamlar ınsanları degıstırıyor ozgur dusunce bunlardan korkuyorum bıraz aldıgım cevplardanda rahatladım denemez.s

• sevgilin kopar kesin o ortam farklı bir ortam

0|0
    0|0
  • bence içinden çıkılmaz bir durum almış hal ayrılık yolu görünüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer sana çok Aşık ve sadiksa sorun yok.

Üniversite ortamı bambaşkadir çünkü tam dengesizlik zamanlaridir. Yeni arkadaşlar yeni çevre yeni meraklar yeni hobiler. Değişim zamanı yani.. her şey olabilir

0|0
    0|0
  • 3 yıl... az bir zaman değill. eğer gercekten sevıyorsa umrunda olmayacaktır hıc kımse

0|0
    0|0
    • Beni tek rahatlatan şuan sen oldun sanırım :) teskkurler

• aynı derdıı bende cekıyorumşu an.s ama dıgerlerı gıbı degıl bunu fark edıyorum eger karakterlıyse yapmaz

• Aynen karakter meselesı.

Yükleniyor...