Kızlar uzun süredir yazıştığınız birini sonunda buluştunuz

ya resmini görmemişsiniz ya da karşınız da resimlerinizden çok farklı biri.. yani beğenmediniz ne yapardınız? Orda söyler misiniz , ilgisiz davranıp kendisinin anlamasını mı beklersiniz?

Beyler aynı şeye sizde cevap verebilirsiniz.. uzun süredir yazıştığınız bir ve çok etkilendiğiniz biri ile görüştünüz ve tam bir hayal kırıklığı?

Güncellemeler:
soruyu eğlence amaçlı değiştiriyorum :) olmaz olmaz demeyin lütfen bir an gözlerinizi kapatın ve konsantre olun...

bu beğenmediğiniz bey ya da yan kötü günündeymiş meğer varya hani bir zamanların fakir ama gururlu oğlan gibi şak diye bambaşka biri olarak karşınıza çıktı gün?

:D ne ypardınız

0|1
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• son pişmanlık neye yarar...

1|0
    0|0
    • :)))))))

• iyi sen dikkatli yinede:D hadi ben erkeğimde kadınların bu konuda daha dikkatli olması lazım.

ha bide fark ettiysen soruna tamı tamına 5 puan verdim. ee en iyi cevap koltuğuda boş yani. bilemedim artık.

• :))

Erkekler Ne Diyor 10

• Valla ben hiç belli etmiyorum konuşuyorum sonra 1 kahve falan içtikten sonra çok yprgunum bu günlük lakalım mı sonra görüşürüz diyorum ayrıldıktan sonra da ne telefonuna ne mesajlarına bakmıyorum...zaten belli bir süre sonra kesiliyor aramalar mesajlar...

0|0
    1|0
    • :) beğendiğin olmuyo mu hiç

• Sen beni görmedin. Başkasıyla karıştırma. Ayrıca üzerime alınmadığımı belirttim. Benim yaptığım değil de senin yaptığın gerçekten ayıp. Hiçbir erkeğe yakıştıramıyorum bu tavırları, sadece sen değil. Gözden düşürüyorsunuz kendinizi, başka bir şey değil. Ayrıca vicdandan bahsetmesi gereken sen değilsin, benim. O görüşüp de beğenmediğin ve dalga geçer gibi davrandığın bayanların da bir gururu, onuru var. Hatırlatmak isterim.

• Tamam anlaşılan sen bu gün tersinden kalkmışsın bu anlaşıldı.. bak seni görmedim haklısın sadece onure etmek istemiştim... tekrar söylüyorum kimse kendisinin güzel/yakışıklı ya da çirkin/tipsiz olduğuna karar verme yetkisine sahip değildir.. bırak da ona karşı taraf karar versin bu benim görüşüm... ama kendisini çirkin bulan çok kişiyi ben beğenmişimdir güzel bulan çok kişiyide beğenmemişimdir... önemli olan insanın kendisini karşıya olduğu gibi göstermesidir yalanlarla değil.

• Resimlerinden farkliysa ,

- seninle bulusmaya gelmemistim, kime niyet kime kismet

- 20 kilo onceki halin daha cekiciydi

- 10 yas onceki halin daha cekiciydi

Gibi cumleler kurabilirim :)

1|0
    0|0
  • bozuntuya vermem. ilgisiz davranırım ama kırmadan.

1|0
    0|0
  • Yüzde seksende böyle olur kız resim olarak yüzünü koymuştur onuda en uygun açıdan çektiği bir resimden kırpmıştır ama fizik yok popo güzel değil göğüsler desen öyle ben ne yapayım o kızı hadi cevap ver.O yüzden derim netten kız falan bulunmaz resimler videolarda gerçeği yansıtmaz çıplak gözle görmek lazım her insanı

0|0
    2|0
    • doğru, sırf görüntüde değil mimikler ses tonu hal tavır herşey bir bütün

• ilişkilerde aslonan yaşanmışlık karakter ama maalesef ilk görüşteki etkinin önüne geçemiyoruz kabul ediyorum , heleki ben en büyük aşkım ilk gördüğümde neredeyse tiksinti ile baktığım bir adam olmasına rağmen hala ilk etki benim için önemli

• Kesinlikle haklısın

• Gece ısıklar sonunce hıcbır seyın onemı kalmaz. Konusamadıgın bırısı ıcı bos bır catlak bardaga benzer. Bır sure saklarsın ama daha ıyısı gelınce daıma atarsın. Ama su dolu bır bardagı her zaman saklarsın. Susadıkca ıcersın.

0|0
    1|0
  • zaten ben onu önceden de çok severdim ki :DDDDDDDDDDDDD

0|0
    1|0
    • :)))))))))))))))))))

• bi şey demim ben artık bu lafının üstüne :D

• dem zaten baksana 17 dakika sonra vermişsin cevabı bir 17 dakika daha bekleyemem ben sabırsız birisiyim çat diye çatlarım...

• Uygun olmadığımızı söyledim bol şans diledim evine bıraktım...

1|0
    0|0
    • iyiymiş :)

• İşte bu. Açıksözlü ve medeni bir erkek. Tebrikler valla. Herkes bu insanlığı gösteremiyor.

• Şahsen süprizleri sevmem, bu yüzden de görüşmeden önce mutlaka cam sohpeti filan yapardık.

0|0
    1|0
  • kıbarca sen benim tıpın degılsın derim arkadaş olarak kalmamızı anlatırım

0|0
    1|0
  • çirkin mi? kaba mı? neyse ben almıyım diyerek topuklarım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• uzun suredır yazıştıgıma gore onda bana uygun ozellıkler bulmuşum demektir. kişiligi ve düşünce yapısı hoşuma gitmiş demektir. Karşıma cıktıgında da hayal kırıklıgı yasayacagımı dusunmuyorum sonucta bu ozellıklerı ıcın bulusacagım onunla

4|1
    0|0
  • acil bir işim çıktı der kaçarım:DD

1|0
    0|0
    • :)))) öff sanırım bende aynısı yaparım yalan sölimim ama çok kötü be :(

• sevgili için demiyorum bak arkadas bile olamam sanırım ama gercekten çok cirkinse böyle yani şimdi napim:((( allahtan böle seyler basıma gelmiyor kmseye muhabbetim yok asdaasa benim gibi yap direkt yüzede söylenmez ki o an adamında bir gruru var yani:d

• bende hiç yapmadım bir arkadaş ortamında konuştukta bu gün valla sanal buluşma hiç iyi bir şey değilmiş riske değmez ben yapmam

• ilgisiz davranırım. pat diye söylemem. zamanla onu kendimden soğuturum ayrılır

1|0
    0|0
Yükleniyor...