Ben 29 yaşındayım kız 17 uygun mu sizce?

ben 29 yaşındayım kız 17 uygun mu sizce? uygun değilse neden? ne gibi sorunlar yaşarız?

Güncellemeler:
arkadaşlar evlilik için 2 felan bekleyelim diyoruz ve bu kız 3 -4 yıldır felan bana aşık olduğunu söylüyor görüşüyoruz

0|0
22|16

En İyi Kız Görüşü

• 17 yaşına geri dön sonra yaşadıgın her şeyi gözünün önünden bir daha geçir sana hissettirdiklerini, etkilenen düşüncelerini, yanlışlarını, doğrularını ve tecrübelerini 12 yıl sende hiç zıt çatışmalar yaratmamışsa ciddi değişimler geçirmemişsen problem yok demektir.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• saçmalama .

bak kibarca yazdım.

0|1
    0|0
  • Beraber oyun parkına da gidiyor musunuz bari?

0|1
    0|0
  • Kız reşit bile değil kaldı ki reşit olsa bile arada 12 yaş var neredeyse bir kuşak yani.

0|1
    0|0
  • Değil.

1|1
    0|0
  • Kız daha ne istediğine karar verebilecek yaşta değil. İleride fikirleri değişebilir ve sonunda da siz mutsuz olabilirsiniz. Bence uygun değil.

0|1
    0|0
  • çok fark var acele etmeyin

0|1
    0|0
  • Kız gerçekten seviyorsa yaş farkının önemi yokturr. Ama hisleri cocuksumu bilmek gerekir 15 yasımda bir sevgilim olmuştu ben 15 o 18 di şuan 22 yasındayım ve nişanlıyız bunu gibi :)

0|1
    0|0
  • bende böyle bır ılışkı yasamıstım yaşıtlarımla aynı seylerı dusunemedıgımzden dolayı bu karsındakı kısıye bağlı eger olgunsa tamamdır.

0|1
    0|0
  • Sen olgun birisin ama o daha deli çağlarında ama anlaşırsınız diye umuyorum yeter ki birbirinizi sevin

0|1
    0|0
  • Uygun değil.

0|1
    0|0
  • reşit bile değil hiç ama hiç uygun değil

1-2 yaş büyüdükten sonra belki olabilir eğer göze alabiliyorsa

ama 30 yaşında bir adımın 17 yaşında bir kızla pek düşünemiyorum

neden dengi dengine olmak varken böyle şeylere başvurulur anlamsız

0|1
    1|0
  • bir süre sonra kız senden sıkılır bence..

0|1
    0|0
  • bilmemki ben ama fazla buyuksun

0|1
    0|0
  • 17 yaşında bir çocuk .. bnce uygun değil .

0|1
    0|0
  • kuşak farkı bildiğin... o kız başkasına aşık olup seni unutur.

0|1
    0|0
  • Kardeşin yaşında kız ya. Utan

0|2
    0|1
  • Size uygunsa bize de uygun.

0|1
    0|0
  • değil bence sen kız daha çocuk senin yanında

0|1
    0|0
  • Değil. Fikirlerinizin uymadığını sonradan anlayacaksın. Şimdi öyle geliyor sadece

0|1
    0|0
  • Seviyorsanız gidin sonuna kadar, yemişim yaşı falanda.

Ama fikrime gelince: yukarıda dediklerim sadece gerçekten seviyorsanız. Mantık olarak bakınca çok uygun değil.

0|0
    0|0
  • Uygun değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Senin geçtiğin yolları geçmemiş, yolun başında biriyle ciddi bir duygusal ilişkiyi yürütebileceğini düşünüyor musun? İlişkide bütün yük bir kişinin sırtında olacak. Çocuk tarafından bir katkı gelmez. Ayrıca değişimin tam göbeğindeki birine katlanmak zorunda kalacaksın. İmkansız. Onu sevebilirsin ama aşık gibi sevemezsin.

17'lik bir kız kendisini ne kadar geliştirmeye kalkmışsa kalksın, hala bir çocuktur. Çok kültürlü akıllı mantıklı zeki olabilir, düşünce yapısı olgun gözükebilir ama neticede duygusal açıdan çocuktur. Hormonlarının, yaşının, çevresinin kölesidir. 22'sine gelince düşünmeli

0|0
    0|0
  • çocuk istismarı

1|0
    0|0
  • çok uygun ideal sorun olmaz fikirler uyuştuktan sonra

1|0
    1|0
  • Utanmasan beşikten alcan

2|1
    0|0
    • :))) çaldğımda beşikteydi zaten :d

• 31indemi evlencen ? 2 yıl olupta seni bırakırsa ? sana diyeceğim şu bu 2 yıl içinde görücü usulümüdür nedir annen baksın belki beğenirsin.. çok genç ne kadar seviyorum desede güvenilmez

• aileler tanışıyor zaten sadece ilişkimizi bilmiyorlar yani arkadaşlığımızı

• Bilader yasaları azıcık araştır. Samimi bir şekilde görünürseniz. Ve tutki polis geldi düşük bir ihtimal. Kimlik sorud. Ve kız reşit değil. Kız senden şikayetci dahi olmasa. 24 ay dan kesin olarak başlar. Çünkü niyetin farklı olarak gürülür. (( Not : Ciddiyim araştırabilirsin ))

0|0
    0|0
  • Olum mallık var mı sende? 3-4 Yıl önce 13 yaşındaydı kız. Utanmadan bir de buraya yazmışsın. Sapık mısın?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle uygun değil. Yaş farkı önemli değildir ama kuşak farkı önemlidir. 29 yaşındaki bir insanın 17 yaşındaki bir insanla paylaşacak hiç bir şeyi olamaz. Kanunen de suçtur.

0|0
    0|0
  • 1. Ailevi açıdan bir çok sorun olur.

2. Psikolojik olarak sorunlar olur.

3. Aşkın yaşı yoktur sözüne aldanma.

4. Sen kendine böyle birşeyi yakıştırabilirmisin ? Arada 12 yaş fark var.

2|0
    0|0
  • Seviyorsanız uygun. Vakit geçiriyorsanız değil

0|1
    0|0
  • 17 yaşında birisinin karakteri daha olgunlaşmamıştır

0|0
    0|0
  • Çok saçma sapıklık bu

Aklı selim bir insna düşündüğünde, 17 yaşındaki lise son kız kardeşini 30 yaşlarında bir adama vermek sence mantıklı mı?

0|0
    0|0
  • değil,ilerde sıkıntı olacağı kesin.

0|0
    0|0
  • Bütün Sapıklar Beni Buluyor amk.

0|0
    0|0
  • sence uygun mu

0|0
    0|0
  • O yaştaki kız ne istediğini tam olarak bilmez. Geleceğini tehlikeye atma yarın başkasını sever çocuk o daha.

0|0
    0|0
  • Kız sorun etmiyorsa aile sorun etmiyorsa, toplumun düşüncesini takma kafaya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...