Nedensizce bıraktığınız kadınları nedensizce hatırlayın.Lanetiniz olsun,unutamayın..

Bu sözüm nedensizce keyfi,sıkılmışlığına geçerli bir nedeni olmayıp kadını ağlatanadır.Var mı nedensiz gitmişliğiniz beyler?

Güncellemeler:
erkeklere yapanlara da diyorum.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• cok agir ama süper olmus bence bilerek bir insanin duygulariyla oynayan insan dökülen göz yaslarinin hesabini ödesin erkek ya da kiz fark etmez sadece erkekler can yakmiyor onlarinda bizim durumda olanlari var valla süper demisin

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim ödemeliler..

• benıde boyle bırakan oldu.. yarı yolda.. umut vadedıp guven asıladı ve gıttı..allaha havalee..

• en güzeli Rabbime havale etmek inan ilahi adalet herzaman yerini buluyor umarim en kisa zamanda seni gercekten seven ve deger verip herzaman yaninda olan insan cikar karsina

Erkekler Ne Diyor 6

• Sadece erkeklermi gidiyor sanıyon sen bu devirde bayanlara güvenmiyorum bile ben

0|0
    0|0
  • Yok

0|0
    0|0
  • İnş canım ya

1|0
    0|0
  • kızların riyakârlığını gördükten sonra,erkekler melek gibi bence..

0|0
    0|0
  • kızlarada gelsin

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi erkeklere yapanlarada lanet olsun!

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok güzel demişsin arkadaşım .Nedir bu hiç bir şey yokken herşey gayet iyiyken birden olmuyo demek ve çekip gitmek nedir ya.Herkes yaptığını çeksin kız veya erkek kalp kırmak en kötü şey.Hele sen sevdiğini söyleyip de seni takmayarak çekip giden daha da çeksin

0|0
    0|0
    • aminn..

• yaptıklarını çekerler umarım

• çekeceklerr..bak benmki yne bana mesaj attı cevap verdm snn gibi birine artık yazmm dedi.dayanmdm ddm amacn ne sildim seni teldn ddi ddm sildysen sildin banane engellcem falan amacın ne dedim.sanki kötü bir şey yaptm bırakan o bide.hiç suçum da yok sadece sevdim bu.sonra yumuşak şeyler yazdı ve cevap dahi vermdm telefonumu da kapttm.haketmyo cevabı

• Lanetiniz olsun hariç,hatırlasınlar tabi

1|0
    0|0
  • ağır olmamış mı

ne olursa olsun böyle düşünmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...