Mika Hakkinen mi, Michael Schumacher mi?

Bu ikiliyi izleme şansına erişen bir çocuktum.ikisinin verdiği formula tadını şimdi bulamıyorum.hatta izlemiyorum.Ben schumi'ciydim

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• ikiside çok profesyonel yarışçı idiler .mika hakkinen daha erkekn pes etti.yoksa shumiyle çok iyi yarışlar çıkarabilirlerdi .ferrarinin en gözde ve en iyi yılları idi .rakip olmayınca üst üste sampiyon oldu .fanatik schumacher hayranıyım ayrıca ferrari taraftarıyım .ferrariyede ap ayrı beğenim var .hem yarışçı bir takım hemde binek araçları harika ve gözde spor otomobiller .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• schumacherr <33 bir de massa severim :))

0|2
    0|0
  • hic biri desem :)

0|1
    0|0
  • süper ikiliydi,ekrana kitlerdi izlerken,hakkinen tabiki ...hele bir yarışta finishe 100 m kala araba bozulmuş itmeye kalkmıştı,şampiyonluğu ilan edememiştik...ne günlerdi...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Haci bende schumiciydim sonradan bir donus yapti ya gecen sene yani o zaman gicik kaptim halbuki donus yapmasa benim gozumde efsaneydi :)

0|1
    0|0
  • harbi çocukluğumdaki pazar sabahları geldi aklıma eyw bro hakkinen harikaydı ama shumi efsane o zaman f1 gerçekten heyecanlıydı şimdi çoluk çocuğa kalmış durumda

0|1
    0|0
  • Michael Schumacher

0|0
    0|0
  • Michael Schumacher çünkü o bir efsane.

0|1
    0|0
  • evet bu ikilinin verdiği yarış tadı paha biçilemez ve bende Michael Schumacher hayranıyım ve bir o kadar ferrari marka ve söför olarak bir takımlardı :) şimdi formula 1 yeni yetmelerle eski zevki veremiyor birkaç plot kaldı

0|1
    0|0
  • schumıcıydık deşu annedense hakınen daha bı cazıp gelıyor bence

asıl gozden kacan BMW ıle herkese bela olan JUAN PABLO MONTOYA

0|1
    0|0
  • schumı tabıkıde

0|1
    0|0
  • schumacher candır

0|1
    0|0