Spor salonuna gitmeyenler

neden gitmezsiniz? (kizlar) ben yeni basladim valla hicde tahmin ettigim gibi degilmis kimse kimseye bakmiyor herkez kendinle ugrasiyor.. bende zannederdimki erkekler kizlara bakiyor felan öyle degilmis... bu arada yurt disinda yasiyorum

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• son cümleni okuyana kadar hayret ediyordum ama yurt dışı deyince oh çektim.bende sorun yokmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne sandın spor bir hobidir ve dikkat edilmesi gereken birşey düzgün bir şekilde yapılması gerekir ayrıca türkiyede genelde kadınların ve erkeklerin günü ayrı oluyor :)

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye, bazı spor salonlarındaki erkekler "burası sıkıcı, gel biz beraber spor yapalım mı" diye soruyor.

0|0
    0|0
  • TR de de böyle akdeniz ünideyim gayet iyi kızlara bakarız kızlar da bize bakar zombi gibi saldırmıyoruz baya önyargılı kızlar bu konuda galiba ama üni de gayet iyi bir ortam var...

0|0
    0|0
  • Bütün kızlar spor salonuna giderse erkeklerde gider hadi kızlar.

0|0
    0|0
  • Gitmemenin nedeni yok.

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye :D

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye. Kızlara öküz gibi bakarız, ayrıca biz bölgesel çalışırız, çoğunlukla g*t kaldırırız.

0|1
    0|0
  • Spor salonuna gelen hatunların %90'ı bıngıl bıngıl olduğu için kimse bakmaz. Hoş taş gibi hatun gelse bile sadece anlık bakılır, konsantrasyon önemli.. Hatun kesmek isteyenler belediye parklarına gidip teyzelerle kullanabilirler aletleri.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Düzenli sabah yürüyüşüyle zayıfladım gerek yok salona

0|1
    0|0
  • neden gitmesiniz hee 1.sanane.2.para yoktur 3.zamanı yoktur.vsvs .Türkiyedeki kızlar genelde spor salonuna spor yapmaya gider...yurt dışında yaşıyorumuşş bizene arkadaşımm ..hava atmaya çalışan ezik oluşumunu tamamlamamışş yarı enigma kıvamında stabill salaksınn..owwnn yeahh çok kızdımmmÇ:DDD

0|0
    1|0
    • owwwnnn yeahhh ERGEN :D

• offfff..tamam senle uğraşamam bu güzel günde bitti...

• tz...

• spor salaonları çk paralı oluyor ve uzak oluyor

0|0
    0|0
  • Yurt dışında bakmıyorlar :)

Bende başlayacağım..

0|0
    0|0
  • tebrikler...yıllardır bilinen bir gerçeğin farkına yeni vardın.

0|0
    0|0
  • asosyalım ben

0|0
    0|0
  • benim zamanım yok

0|0
    0|0
  • hani para ?

ne kadar pahalı haberin var mı

0|0
    0|0