Okuyup adam gıbı yorum yapan arkadaslara dua edicem:(

arkadaşlar bir cocuktan hoslanıyodum okulda. devamlı bakışıyoduk.o da bakıyodu. hatta benı gorunce hareketlerı falan değişiyodu. duruşu,gülüşü,bakısı falan. havaya giriyodu karsımda işte.ben yine cocuga baktım baktım baktım en sonunda cocuk bana yaklasmaya calısır gıbı bı harekette bulundu. arkadasımla otururken kantınde,geldı hemen dıbımızdekı masaya oturdu arkadaslarıyla falan. dikkat çekıcı hareketler falan yıne her zamankı gıbı. ama bizim erkek bir arkadasımz gelınce masaya bır sey dıyemeden gittiler. ama bu olayın üstüne hala bakısmaya devam ediyoduk. en sonunda arkadasımın gazıyla cocugu facede ekledım(normalde hıc boyle bısey yapmam arkadasım ekle dıye tutturdu) asıl hıkaye burdan sonra baslıyo. ekledıgımın ertesı gnu cocuk benı gordu okulda ve hıc bısey yapmadı. en azından bı selam vermesi gerekmez miydi? bakmadı bile. 2 gün olmstu facedende bısey yazmadı bu süre içinde. ben yavas yavas sinir olmaya basladım ama hala beklıyodum. sonra bı baktımkı bizim okulda bı kızın fotografını beğenmiş. tamam dedim sildim . bir kaç gün geçti. yine bakmaya basladı. yanındakı arkadasıyla bana bakıp bir şeyler konusuyolardı. sonra baktımkı o yanında benim hakkımda konustugu cocuk benı facede eklemıs. bana yazar gibi hoslanır gıbı konustu. ben ıstemedım tabi. arkadasından hoslanıyorum dedım. oda bilemiyorum ahmet ne der bu davranıslara dedi. yani anlamıslar benim esas cocuktan hoslandıgımı. madem biliyodu benim esas cocuktan hoslandıgımı bu cocuk neden bana yazdı sizce. bide esas cocugun derdı neydı ne yapmak ıstedi bu sekılde davranarak? bide sanırım esas cocuk o fotograflarını begendıgı kıza yazmıs. tam emın değilim gercı yazdıgından çünkü bunu bana diğer cocuk söyledı . belkıde benı sogutmak ıcın yaptı. esas cocuktan hoslandıgım ıcın ama yazmıs olma ıhtımalıde var. sonucta fotolarını begendı. siz bu olanlardan ne cıkardınız. esas cocugun ve dıger cocugun derdı neydı sizce. lütfen sacma sapan yorumlar yapacaksanız yapmayın rıca edıyorum cok..

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar uzun yazmissinda ortada oyle uzun uzun anlatilcak bir durum yok. O begeni konusu nasil anlasiliyor lisede bilmem ama bizim yas grubu icin konusuyorum, illa hoslaniyorum manasina gelmez. Bu konuda verbilecegim fikir yok sadece s.et diyebilirim zaten uzun uzun anlatsamda anlamazsin ya nese.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bana da dua etme. ihtiyacım yok..

0|0
    0|0
  • Bu kadar ince düşünmene gerek yok, çocuktan beklemek yerine direk sevdiğini-hoşlandığini belirt sonuç hem hızlı hem acısız olur

0|0
    0|0
    • sence isteseydi kendı bir şeyler yapmaz mıydı

• Belki o senden birşeyler bekliyodur, erkek diye ilk adımları beklemek hata olur kendine eziyet etme bence sevmek suç değil

• arkadası bana yazdıktan sonra mıdem bulandı olaydan bıraz. nasıl arkadasının bana yazmasına ızın verdıkı demekkı hoslanmıyor

• Dua etmene gerek yok.

0|0
    0|0
  • Önce isimlerini yazsan hem senin anlatman hemde bnim anlamam kolay olurdu. Konuya gelince ilk aklıma gelen diger cocuğun seni sevdiği esas çocuğun da arkadaşı seviyo diye yaklaşmadığı oldu. Esas çocuk bişey hissetmiyodur muhtemelen

0|0
    0|0
  • boşver ya böyle dalavere işlere girenlerle hiç uğraşmaya deymez, sen keyfine bak başka birini bul.. ))

0|0
    0|0
  • 2 arkadaş kızları seni ve diğer kızı aralarında paylaşmışlar işte neyi sorguluyosun...

0|0
    0|0
  • Aslında cevaplıcaktımda okumaya üşendim amk

1|0
    0|0
  • Onların derdi umrumda değil.Sen sarhoş ol ve sınırsızca aşk yaşa.

0|0
    0|0
  • esas çocugun sana yazmamasının nedeni arkadaşı senden hoşlanıyor ve hoslandığını esas çocuğa söylemiş esas çocuk yani sevdiğin kişide arkadaşına yanlış yapmak istemiyor deli kanlı adam arkadaşının sevdiğine yan gözle bakmaz yani o yüzdendir.

0|0
    0|0
    • hoşlanıyo olma ihtimali var mı sence esas cocugun

• hmm anladım sağol.. peki esas cocugun diğer kıza yazması için ne dıyceksin

• normal bişey o sevgilim var ama bende begeniyorum arkadaşlarımın resimlerini, sırf o görsün hesap sorsun bana diye yapıyorum ama hesap sorduğu falan yok

• Adam olan böyle tırı vırı oyunlar yapmaz. Tipine vurulmuşsundur hoşuna gitmiştir. Ama karakter olmayınca neyleyim tipi...

Salla gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olay aslında abartılacak seviyede değil. 2 çocukta abaza bence esas çocukla arkadaşı senle o fotoları beğenilen kızı gözüne kestirmişlerdir arkadaşı seni oda diğer kıza yavşamıştır. bence sen gel bırak uğraşma o çocukla hayır gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...