Ne idiniz ne oldunuz?

Salyalar akıtarak sağda solda gezme çağlarınızdan sonra, kendinizce bilinçlenmeye başladığınız dönemden itibaren şu günlere kadar kendinizde ne gibi değişimler oldu, nelerin farkındasınız?

Fiziksel olarak sormuyorum bunu, yani bana kalkıp; "memem çıktı, pipim büyüdü, saçın uzadı vs" gibi sığ cevaplar vermeyin.

Karakter olarak soruyorum, gördükleriniz, duyduklarınız, yaşadıklarınız, okuduklarınız, hayatınıza giren çıkan insanlar size neler kattı?

Yoksa hala sap gelip saman gideceklerden misiniz?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Şuna benziyor kabaca : link

Ama üstüne çok daha fazlasını katacağım ve değişimin kaçınılmazlığına kaptıracağım bir hayatım olacak gibi...

Daha şimdiden griden renklenmeye geçtim çünkü... Ve daha şimdiden daha çok şey olacağını düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • Okumuştum bunu..

• Ben de okudum unutmuşum... Üzerine bir o kadar daha yazabilirim ve bunun sonu yok... Çünkü yarın ne olacağım belli değil...

Kızlar Ne Diyor 9

• ne guzel erkeklerle sokakta mısket oynardım mac yapardıkk cocuk döverdıkk :) buyuyunce cok degıstım cok

0|0
    0|0
  • Cocukluqumu yaşayamayan biri olarak her darbede daha da güçlendiğimi ve olgunlaştıqımı bilirim ve hala öyledir .

0|0
    0|0
  • sap gelmedim .hep aynı doğrultuda yürüdüm ailemin bunda büyük etkisi vardır .baskılar düşünce empoze etmeler olmayınca insan kendini daha çabuk bulabiliyor

0|0
    0|0
  • Hayatıma giren,çıkan herkes bir şey kattı. İnsanları tanıyınca onlara karşı eskisi kadar iyimser kalmadım. Artık adamına göre davranıyorum, ne olduğunu bilmeden neyim olsun demiyorum. link Zamanında..

0|0
    0|0
  • Yaşanmışlıklar çocukken beni kocaman insan yaptı. Bendeki en büyük değişim bu oldu.

0|0
    0|0
  • insanlari tanimaga basladim artik

0|0
    0|0
  • kökleri yeri sıkıca saran ,her türlü hava şartlarına adapte olabilecek bir çam ağacı gibi yapıyor yaşam bazen.

0|0
    0|0
  • topraktan geldik toprak olcaz

0|0
    0|0
  • Ne kadar bilinçlendiğini sağlamlastıgını düsünsende yinede aslında ot gibisindir. Binbir türlü şey varken güçlenmek ironik geliyor bana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eger ki !

Dogduna ve ölcegine inanipta bu zaman arasinda gecen vakitte nasil yasayacagini ögrenemis hesap vakti geldigindede elin bos duruyorsan zarardasin.

Aldigimiz nefesi dahi geri veriyorsak bu dünyada,bu konuda kendime henüz bir sey katamamisim,yaziklar olsun bana.

Ama yola devam...

0|0
    0|0
  • simdiki halme olsmam icin cok emkleri oldu .hic degismem diyenlere kisa bir not hayat size hic bir seye ogretmedimi

0|0
    0|0
  • cok bırseyım degısmedı

0|0
    0|0
  • Kalbim buz oldu :)

0|0
    0|0
  • hayatın kendisi insanı olgunlaştırıyor.

0|0
    0|0
  • Erkek olarak doğdum, zamanla acılara sabrederek adam oldum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...