Ben bu kızların futbol fanatikliğine hasatayım :) erkeklrden daha sağlamlar ya helala kızlar size :)

ben bu kızların futbol fanatikliğine hasatayım :) erkeklrden daha sağlamlar ya helala kızlar size :)

sorum söyle olacak sitedeki dişi aslanlar dişi kartallar dişi kanaryalar dişi baykuşlar bunu ben uydurdum :P kimler toplanın bakalım kaç kişilermiş kızlar ve tutuğu takımlar :))

not:bu sorumu DİLARASURDİSGRİL e ithaf ediyorum :)) dişi aslanım

• Dişiaslan
    A seç
  • Dişikanarya
    B seç
  • Dişikartal
    C seç
  • Dişibaykuş :P
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
145

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Dişi Kartal değil Kartaliçeyiz ;)

1|1
    0|0
  • Dişi Kronikler, Dişi Bandırmasporlular burada :) Anadolu takımını, şehrinin takımını tutmak hele yüerk ister Güney Marmara'nın incisiyiz, Her zaman ve her yerdeyiz TEK AŞK BANDIRMASPOR 10.5

0|1
    0|0
  • dişi kartal değil Kartaliçeyim:)

1|1
    0|0
    • kartaliçe seni edirneden öteye bılen var mısizi :))

• gecen sene çeyerk fınlden döndük bu senede alıp gelcez sayemzde hayallrın gerceklşeceğini öğrendiniz avrupadan gelen kuplrın aslnda imkansız olmayacanı öğrndiiniz galatsaray sizin umutlrınz oldu :)))) nankörlük yapmyın saygı duyun ustnın önünde :P

• valla kusura bakma be şikenin babasına saygı duyamam :) Bizim için Kupa pek sıkıntı değil dediğim gibi biz yenilsekte yanındayız takımımızın dua et siz kupasız kalmayın mazallah alayınız başka takım tutarsınız filan

• Dişi aslan felan değil Galatasaraylı bir bayanım sadece .

1|4
    2|0
  • Çok teşekkür ederim ama beni yazarsan şimdi herkes üşüşecek o futboldan anlamıyor diye :)

Harbi anlamıyorum nan :'(

2|1
    1|0
  • en dişisinden kanarya

1|2
    0|0
  • dişi kanarya tabiki biz fenerbahçeliler iyi günde değil iyi gündede kötü gündede her zaman takımımızın yanındayız bilmem anlatabildim mi :)

0|1
    0|0
    • anlatabıldınde iyi gunun varmıydı :)) daha iyi günlerinz bunlar :))

• Bizim sizden ve Trabzonspor'dan başka düşmanımız yok ben düşman olarak görmüyorum futbolun bir oyun olduğunu malesef unutuyoruz birbirimizle dalga geçeriz tabi terbiye sınırını aşmadığımız sürece ama Avrupa'da birbirimizi tutmamız gerekiyor bizim yerimize Rum takımının gitmesine bile sevindiniz

• yok öyle bişey iftira :)

• Fenerbahçeliyim ama aykuttan sonra fanatiklik falan kalmadı...

0|1
    0|0
  • dilarayı sevmeyen yok o bir numara dişi aslan

2|1
    2|1
  • Topunu kuşlara atasim geliyor.

0|1
    1|1
  • A: Dişiaslan

0|1
    1|1
  • Galatasaraylıyımm :P