Birisini reddettikten sonra vicdan azabı çeker misiniz ahını alırım diye düşünür müsünüz?

karşı taraf sizden çok etkilenmiş ama siz istemiyorsunuz bunu da uygun bır dılle anlattınız karşı tarafta yüzünüze demese de içinden beni tanımadan böyle birşey yaptı ve arkanızdan beddua eder diye içiniz husursuz olur mu işlerinizin rast gitmeyeceğinizi düşünürmüsünüz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Çirkin bir kızı reddetmiştim bütün işlerim tepetaklak oldu ...kız çok ah etmiş anlaşılan...

0|0
    0|0
  • geçen gün eski kız arkadaşımla konuştum alkollüydüm bana beddua ettinmi dedim beddua edilde şöle dedim dedi allahım sen ona onun gibi birisini çıkar die beddua etmiş lanet olsun şimdi o karşımdaki insana beddua eden kızın elini bile tutmadım

0|0
    0|0
  • aynisi başıma geldi bazen kendi kendime düşünüyorum acaba bu başıma gelenler kızı böyle reddetigim için mi :\

0|0
    0|0
  • KEndimi kurban etmek gibi bir lüksüm yok kendimi sevmem 23 yıılımı aldı bu saatten sonra kendşmden nefret edemem

0|0
    0|0
  • çok saçma bir düşünce

0|0
    0|0
  • onun duasıyla yasamadımki bedduasıyla ölüyüm sevmiyorsam hoşlanmıyorsam direk söylerim umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • cekerım sanırım

0|0
    0|0
  • ah ah çok ah aldım kız çok şimdi yine ama evlenemiyorum :))

0|0
    0|0
  • bir defa yandım birdaha yanmam

0|0
    0|0
  • Evet malesef :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• her gelene evet mi dicem banane canım hiç de vicdan azabı falan çekmem -.-

0|0
    0|0
  • ben hep cekerım yaa

0|0
    0|0
  • yoo neden öyle bişi hissedym.vaadlerde mi bulunmuşum hayır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...