Çok korkuyorum. Geçmişte yaşadıklarını öğrenirsem bu ilişki biter ne demek?

Bi sevgilim var. çok seviyorum onu. Evlilik düşünüyoruz hiç ayrılmak istemiyorum. Geçmişte onun belli başlı ilişkileri olmuş bitmiş, pişman da olmuş bir daha yapmayacak eminim. Benim de geçmişte başka insanlar oldu hayatımda bunları biliyor. Ama bir tanesini söylemedim ve onla neler yaşadığımı da bilmiyor. Öğrenecek diye çok korkuyorum. Neler yaşadım diye sorarsanız evinde kaldım sadece beraber uyuduk falan. Bunu öğrenecek bir yerden duyacak diye çok korkuyorum. Eğer geçmişinde olan bana anlatmadığın bir şey duyarsam bu ilişki biter dedi. Ben evleneceğim insanın böyle şeyleri olmasını istemiyorum bu konuda çok katıyım dedi. Onun haricinde dört dörtlük bir ilişkimiz var. Her şey gerçekten mükemmel ama benim içimdeki korku gitmiyor ya öğrenirse ne yaparım ben. Keşke zamanı geriye alsam da hiç bir şey olmamış olsa. En başında ona her şeyi anlatmamakta hata mı ettim acaba. Ne yapmalıyım içim içimi yiyor. bana bu kadar güvenirken benim bir yanlışımı duyarsa ne yaparım :(

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• duyma ıhtımalı çok yuksekse anlat.sonradan kıyamet kopmasın.ama ıhtımal dusukse anlatma.sankı kendı sütten çıkma ak kaşıkmı.hem soyledıgın adamla bıseyde yapmamıssın.ınsan gecmıstekı sevgılısını sarılırda operde.sende sarılıp uyumuşsun ne var bunda sankı

1|0
    0|0
    • yaa sorun da bu zatenn. onun gerçekten yemdiği halt yok. erkekler her kızla bişeyler yaşayıp karşılarına temiz kız çıkmasını istiyorlarya aynı o hesap

• bencede tehdit varken anlatılmıyor ki. üstelik o benle çıkarken başka kızlarla da konuştuğu oldu ben buna bile göz yumdum o hala bunu diyorsa ve ayrılırsa da gerçekten kendi kaybeder

• dönsun kendıne baksın ya.sen daha nepaıcaksın onun ıçın.eger bı erkek sarılıp uyuduğn ıcın senı terkedıyosa sevmemıs demektır.enzaından ozaman sen hayatında yoktun.ama o sen varken gıtmıs baskalarıyla konusmus.ne durustlugu beklıyokı senden.once kendı durust olmayı ogrensın

Erkekler Ne Diyor 5

• sende yavrum hiç rahat durmamışın kucaktan kucağa gezmişsin GÖRDÜNMÜ NAMUSADA DEĞER VERENLER VAR HALA ... UTANMASI GERENLER VAR HALLAAAAA

2|0
    0|0
    • evet tabiki de namus önemli ya ben bir hata yaptım cahil zamanıma denk geldi şimdiki aklım olsa hayatta yapmazdım ama geçmişte olan bişey sonuçta

• hahaha bu iyidi işte :D

• bu daha başlangıç :Dddd

• kusura bakma ama bu ilişki elbet bir gün bitecek haberin olsun senin bu sakladın olayı örensin öğrenmesin bu ilişki bitecek ilerde birisi demişte dersin

2|0
    0|0
    • neden bitecek peki? neye dayanarak söylüyorsun bunu? sebep ne yani

• aman kal yav banane :D ordun söyledik sonra üzülen sen olcaksın beni ilgilendirmez napıyosan yap :D

• eyvallah sağol ya

• eğer birşey yapmadıysanız söyle adam gibi anlat onun evine gittim fakat olmadı de birazda yalan kat annesi babası vardı oturduk öyle de yatıp uyudgunu söleme birşey demez içinde rahat eder :=))

0|0
    0|0
    • o kadar kolay değil işte söylemesi. hem saklamış oluyoryum hem de saklayarak yalan söylemiş of of

• sakin ol ve ona açıklama şansı ver

0|0
    0|0
  • dürüst ol gerekirse sevdiğini kaybet.aşk aşk diyorsunuzda aşk böyle değil işte

2|0
    0|0
    • ya böylesi bulunmuyor ama. ben kaybetmek istemiyorum ki. kaybettikten sonra benimle olmadıktan sonra aşk dediğinin ne anlamı kalır.

• sağol

• rica ederim faydam olursa ne mutlu

Kızlar Ne Diyor 4

• mutlaka söylemelisin saklanmaması gereken bir sey . benim sevgiliminde kabarık bir gecmisi var sevdiysen göz yumuyorsun iste..

1|0
    0|0
    • onun da kabarık bir geçmişi var ama benim geçmişimin temiz olmasını istiyor temiz olmassa yok diyor. ben onun geçmişini kabul ediyorum sırf onu sevdiğim için

• ya onlara bakarsan temiz kız da yok :) ama cidden temiz erkekte yok ya :) biz erkekleri bu şekilde kabul ediyorsak onlar da bazı şeyleri kabul etmeli. sonuçta cinsel bir yakınlaşma olmadı ki

• yani iyi yönden bakmak gerek günümüzde yaygın bu yaklasımlar ..

• başkasından öğreneceğine senden öğrensin daha iyi söyle sonra kendini af ettir.

0|0
    0|0
    • nasıl affettireceğim ki ya biter diyor erkeklik gururu var hayatta geri affetmez

• sen hatayı baştan yapmışsın bişeyleri gizleyerek olmaz bu işler

• İnşallah öğrenir.

İnsan sevdiğinden bir şey saklamaz, insan sevdiğini kandırmaz!

0|0
    0|0
    • niye inşallah ya. öğrenirse bitecek diyorum. eğer ilişkinin mükemmel olmasını istiyorsan bazı şeyler de saklı kalmalı bence

• bence ona acik acik söyle. hem baskasindan duyarsa daha kötü olur

1|1
    0|0
Yükleniyor...