Bir erkek çok kızgın olduğu ama hatasını telafi etmek isteyen bir kızın mesajlarını okuyup neden cevap vermez ki?

Bir erkek çok kızgın olduğu ama hatasını telafi etmek isteyen bir kızın mesajlarını okuyup neden cevap vermez ki?Hatalıyım biliyorum da araya giren 3.saygıdeğer ortak arkadaşımız yüzünden oldu ne olduysa şimdi de bana cevap vermiyor ne yapmalıyım :(

yardimci olun lütfen..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sakinleşmesini beklemelisin :)

0|0
    0|0
    • Hatalıyım biliyorum ama o zaman öyle olması gerekkiyordu ona hiçbir şey söylemeden sormadan etmeden konuşmayı bir anda kestimm aradan 3 ay geçti kendimi tutamayıp mesaj attım ve gerçekleri öğrendim ona öyle yaptığım için bana çok kızgın ve beni affetmeyeceğini söyledi başta sonra bir mesaj attım cevap vermedi 4-5 gün oldu :(

• bekleme artık peşinden koş :)

• Bunu düşünücem teşekkür ederim üzerine de gitmek istemiyorum ters tepicek diye ://

Erkekler Ne Diyor 6

• 1 hafta bekle aracı işi bok onu unut bir kere sonra karşısına çık hadi konuşalım gibi bişeyler de ne sert ne de yumuşak ol...

0|0
    0|0
    • ''1 hafta bekle aracı işi bok onu unut bir kere'' özür dilerim ama şu kısmı anlayamadımm ben daha düzgün yazabilir misin? :))

• Arkadaşın kız ise sıkıntı var biraz belki o da hoşlanmıştır ya da çocuk senin aşık olduğunu biliyorsa ki (aşık olan insan biraz mallaşır kendimden biliyorum) belki de gerçekten demiştir...çocukla aramız iyiydi derken arkadaş olarak mı ? yani sen ona ondan hoşlandığını belli ettin mi ?ilk tepkisi nasıldı ?

• Ben onu sevdiğimi karşıma alıp söyledim o zaman çok etkilenmişti konuşmaya başlayalım ben seninle konuşmak istiyorum ama sen konuşmuyorsun tarzın da şeyler söylemişti arkadaşlık adı altında beni tanımaya çalışıyordu zaman geçtikçe aramız çok daha iyi oluyordu ama herşeyi mahvettim evet ortak arkadaşımız kızdı ve galiba ondan hoşlanıyor onunla tekrar konuştuğumu öğrenince saçma sapan onu unut senin iyiliğin için filan dedi sonra da bir daha hiç sormadı bile

• hiçbirşey yapma dostum bekle boşver yazmazsa yazmaz sen yazmadı diye yazmaya devam ettikçe o yazmaz bırak egolarını tatmin etme

0|0
    0|0
    • Eee peki ben beklersemm yazma ihtimali nedir sence?Yani beni sallamıyor mu yoksa düşünüyor mu?

• karşıdaki insanın niyetini anlayabilmen için en iyi yapman gereken şey beklemek zaman sana gösterecek herşeyi zaten

• teşekkür ederim..

• link

baskada bısey soyleeme.

0|0
    0|0
    • Şaka kaldırıcak halde olduğum söylenemez açıkçası..

• donerse senındır. bosver dıım ozaman.

• bekle biraz acele etme o sana dönecektir

0|0
    0|0
    • Peki ne kadar zaman beklemeliyim sence :(

• hımmm anladımm peki teşekkür ederim..

• umarım düzelir arkadaşım

• Ona tekrar mesaj gönder, onu sevdiğini söyle.

1|0
    0|0
    • İlk mesajımda zaten onu sevdiğimi ama onun bu konu da bana yardımcı olmayacağını söyledim ama bana sana en çok yardımcı olacak kişi bendim ama sen bunu davranışlarınla geri teptin dedi olayın aslını anladık ikimiz de ama keçi beni affetmemekte ısrarcı :((

• Olur mesaj atarım :))

• birebir yakalayıp konuşman lazım mesaj işe yaramıyosa

0|0
    0|0
    • Öyle bir ortamımız yok 3 aydır hiç görüşmüyoruz ve onu görebileceğim bir ortam yok şuan arayıp çağırmam gerek :/

Kızlar Ne Diyor 1

• ne kadardır cevap vermiyor eğer bir kaç gün geçtiyse bitirmiş kafasında

0|0
    0|0
    • 4-5 gün oldu olumlu ya da olumsuz hiçbir şey söylemiyor öyle duruyor :(

• kafası karışık bir kaç gün daha bu şekilde devam ederse bilki bitirmiş herşeyi

• yorumun için teşekkür ederim..

Yükleniyor...