6+0+4 kuralından en çok etkilenen takım bizken niye yabancı transfer merakı ?

brumadan falan şikayetçi olduğumdan değil transfer yapıyoruz ama birini de göndermek zorunda kalıyoruz türk futbolcu mu yok bence volkan şen harika bir futbolcu ve niceleri var. ne bu yabancı hastalığı anlamış değilim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben böyle saçma bir kural görmedim. ne takımlarımızın ne de türk futbolunun gelişmesine en ufak bir katkısı olamaz. sen genç oyuncu bulsan yatırım yapamıyosun çünkü böyle aptal bir sınırlamaya takılıyosun. biz brumayı alıcaz bakalım ama artık 3 haftada bir anca oynatırız çünkü muslera, melo, sneijder ve drogbayla zaten 4 yapıyor yabancı. bruma'yı alınca amrabat'ı da koyman lazım diğer kanata etti 6 yabancı. yedeğe yabancı oyuncu alamıyosun, eboue'den ve chedjou'dan yararlanamıyosun vs vs.

ben böyle kafa görmedim arkadaş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Birçok yabancı futbolcu küstürülüyor

Geçen yıl o kadar para verilen o kadar olay olan amrabat bu yıl doğru düzgün oynayamadı bile büyük ihtimallede satılacak ara transfer döneminde galatasaray spor kulubüne zarar veren bir transfer politikası izleniyor..

Transfer dönemini en iyi geçiren beşiktaş fakat bizdede yabancı sıkıntısı var holosko ve eneramonun sakatlığı düzelip franco form tutunca ne olcak durum muamma .

1|0
    0|0
  • haklısın ama hakan baltayla şampiyonlar liginde sonuç hüsran olurdu

1|0
    0|0
  • Alt yapı yok en iyi sol bek H.balta gerisini sen düşüm amk Türkiyede işsiz olmamak için sol bek ol...Her gelen alt yapıya destek verecez falan der hikaya yabancı futbolcu gelince kara para aklanır kara para aklamanın en iyi yoludur transfer kapiş bizim futbol hiçbir zaman çok ileri gidemeyecek yani...

1|0
    0|0
  • Kural değişmesi lazım.O kural yerine Almanyada olduğu gibi altyapıdan 6-7 tane oyuncuyu A takıma alma zorunluluğu olsa iyi olur.Bu arada Volkan Şen de potansiyel var ama şuanda çok berbat.

1|0
    0|0
    • ilgilenilmediği için berbat zaten taraftardan bile destek alamayan bir futbolcu ne kadar istekli oynayabilir ki sahip çıkılması lazımm

• evet galatasarayda çok var yabancı hastalığı

1|0
    0|0
  • Türk futbolcumu var o bölgeyi sahiplenebilecek? Yabancı almak zorundalar.

1|0
    0|0
    • ujfalusi vardı niye onu gönderdiler mükemmel değildi ama iyiydi yani danyden chedjoudan . şimdi onu aldık ama riera gidecek . tamam. muslera eboue drogba sneijder vazgeçilmez kaldı 2 oyuncu fırsat bulabilecek mi oynamaya . zor . onun yerine adamakıllı türk transfer yap . biri gelio diğeri gidecek zaten bunun ne yararı olacak bizee. kural saçma ama kurala uymak zorundaysak az düşünmek lazımm

• 6+0+4 kuralı galatasaray arayı daha fazla açmasın diye getirildi zaten.

1|0
    0|0
  • alt yapı denen şey kalmadı ki hiçbir takımda ...

1|0
    0|0
  • volkan şen harika futbolcu mu:) hahahah

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• üstelik yerli kalitesi konusunda sıkıntı da yaşıyorsunuz bende anlamadım nasıl bir kafa yapısında sizin transfer komitesi :)

1|0
    0|0
  • Bu sistemin asıl amacı altyapıya gereken önemi verdirmekti sanırım ama bir yararı olmadı galiba,

Bir de Eboue ilk 11 çıkıyor,Bruma ile onu değiştirip Terim deneyebilir genç oyuncuyu.

Ama belki de bakarsınız görevini iyi yapar,sonuçta direktör biz değiliz bize düşmez fazlasını konuşmak..

1|0
    0|0
  • elmander gitti bir kaç isimde kadro dışı kalırsa yerlerine alırlar yerlilerle avrupada zor ilerleriz pampa

:)

:)

0|0
    0|0
    • işte bu yüzden hep yabancılara yöneliyoruz ki . biri geliyor biri gidicek yabanccı almaya devam edersek . elmander gitti diye alınmadı bu oyuncu rierayı göndercekler . ayrıca muslera eboue drogba sneijder etti 4 fırsat bulabilir mi bruma orası bile meçhul

Yükleniyor...