Sızce ıyı mı yaptım bılmıyorum ama beddua da edemıyorum

bır kızla tsnstık 5 ay oldu bana cok yalan soledı ve psıkolojımı cok kötu bozdu zayıfadım agladım sınırden duvarı yumrukladım.neden bole yaptın dıyen olacak elbet. kız senı cok sevıyorum ama aılem vermıyor dedı. ben senın ıcın ölurum sana kacacam ve benzerı seyler soluyordu. ve durmadan resım yolluyordu abım senın ıcın benı dovdu. amcmaın oglu dudagımı patlaatı. abım elımı kestı. babam anemı dovuyor. amcalarım bırbırlerıne gırıyor hep senın ıcın yapıyorlar senden vacgecmem ıcın ama vacxgecmem cok sevıyorum dıyordu. ben de onun o halını gorunce uzuluyordum.ve benı kaç defa terkettı ıkna ettım. en son tertk ettıgınde bır hafta yazmadı bu ıste bır ıs var dedım ve olayı arastrırdım . bana anlattıgı hersey yalanmıs sonradan anlatmak zorunda kaldı. senın hakkna gırdım helal et ne olursun dedı. kul hakkına gırdım. nasıl yaptım bılmıyorum allah belamı versın. ıkı cıhan bır araya gelse benle sen olmayız bırdaha. cunku sevmıyorum dedı. hakkını helal et ya da ıstıyrosan beddua ett zaten vıcdan azabından öluyorum ne solesen haklısın ama lutfen arayıp onları hatırlatma dedı. senınle gorusemem unutmak ıstıyorum dedı. nasıl yaptım bılmıyorum. bende kopma benden dedım. olmaz dedı. bende nefes aldıgın surece benı hatırla kıldıgım her namazda beddua edecem her cuma bedua edecem ve sen onu hısedecksın rabbım bunu yanına bırakmaz dedım nefes aldıgım surece helal etmıyecem dedı. hak ettım dedı ıyı gunler dedı. sen ıyı bırısın bedua etmessın dedım ıyı bırı yok artık aynısını cekmen dılegıyle her sabah her aksam beddua edecem. bılıyorum rabbım bu temız yuregı bu hale gtrdıgın ıcın cezasını verecktır. sızce ıyı mı yaptım bılmıyorum ama beddua da edemıyorum :((:((

Herkes fıkrını yazsınnn ne olurr ?????

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• daha öncede sormuştun sendin yanılmıyorsam. Bence hakkını helal etme. Sadece vicdanını rahatlatmak istiyor o. Sana çok çektirmiş helallik haketmiyor. Zaten sen beddua etmesen bile, kırdığı o gönlün hesabını Allah muhakkak soracaktır. Ama sen hiç arama sorma onu. Hiç olmadı farzet

0|0
    0|0
    • evet daha once sormustum. 23 gundur hıc aramayıp sormuyorum bugun nasılsın dedım arama dedı. helal et dedı ya da helal etme ama bunu bılk ben zaten vıcdan azabından öluyorum. dedım yalan vıcdan azabı ceksen özur dıleyıp af dılerdın ama bunu yapmıyorsun. hayatımı mahvettın bır ozur de yok nefes aldıgım surece hakkımı helal etmem. bır sartla helal ederım gelırsın canlı canlı ozur dılersın. baskada etmem dedı. obur dunyada karsılarısırz dedı tamam deıdm :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Şeytan'ından bulsun. Allah'ı kalmamış onun.

0|1
    0|0
    • hakkımı helal etmermekle haklıyım degıl mı. beddua etmem ıyı olur mu beddua etsem tutarr valla :(

• valla 4 sevgılım olmus 4 ' dude bole oldu. o kadar ıyı degılım ama karızmam var enazından.ben aramnıyorum onlar benı buluyor. valla daha kımseye teklıf etmemısım :))

• Bir dene bakalım. Belki önüne çıkan fırsatları onun gelmesini beklemekten göz göre göre kaçırıyorsundur :)

• Beddua etmek yerine o kızdan uzak durmaya bak .cünkü o bir ruh hastası

0|0
    0|0
    • nasıl uzak duracam aklımdan gıtmıyor kı yalvarısı gozunden akan yaslar senı coks evıyorum deyısı hepsı yalan hafızayı nasıl sılecemmmm

• etme beddua :( allah yardmcn olsun

0|0
    0|0
    • en azından araması lazımm sakınlestıgımı bıldıgı an arayıp helal et dese ya da kendılıgınden arayıp hata yaptım afet dese afederım ama demıyor. hep ben arıyorum hep ben guzel konusuyorum :((

• bak iste bunu yapma arama ararsan hatasni anlamaz.. eger hatasni anlamasni istysn braz agrdan sat

• Boşver etme Allah görüyor beddua birşey kazandırmaz sana

0|0
    0|0
    • yaw kıza beddua edecem dedım .o da beddua etmeyecegımı bılıyor bende edemem zaten ama kalbımı cok fecı kırdı. ne kadar dındar oldugumu da bılıyor. o yuzden ona sıgınıyor.sadaka vereyım zekat vereyım affet dıyor.

• Her ikimizede:)

• o ınsanı duygular beslemıyor. bole dusun eger ben helal edersem yarın baskasına cektrır. ve her canı sıkıldıgında baskasının hayatını mahveder. bırak acı ceksın duyguları yenıden sekıllensın aklı basına gelsın öyle oldugu an o z<man anlar degerımı ve canı gonulden af dıler. bende helal ederım. ama sımdı degıll..

• bence sende döv

0|0
    0|0
    • dovemıyorum yurt dısında :) :) :)

• bosver onu benı al ben hem daha guzelım :)

• guzellık onemlı degıl kör olsan da sakat olsan da önemlı degıl ama ben evlenmek te ıstmeıyorum baskasını da ıstmeıyorum :( :( baska bır ılıskı kaldıramam :))) guzelsen ayrıl da gel :))

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne varsa hacıda hoca var... Kul hakkı yemiş. Kaşarmış hafız. Üzülmeye değmez.

0|0
    0|0
    • kul hakkı yemıs hemde cok agır benım aılemın arkdslarımın hepsının hakkına gırdı...

Yükleniyor...