Otobüste hiç birileriyle inatlaştınızmıı??

mesela otobüsdesiniz ve biri size tip tip bakıyor onunla inatlaşırcasına bakışmaya devam edermisiniz o gözlerini ayırana kadar.. ya da mesela bir koltuk boşalcak anladınız ve tam koltuğa yaklaşırken bir başkasınında o koltuğa yöneldiğini gördünüz napıyorsunuz ya da naparsınız o an..? :D mesela ben sinir olduysam bir kere illa ben oturcam o koltuga kacarı yok yani iterim yinede otururum ahaa :D

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• yer muhabbetı dısında oyle trıp atanlar var kı:))) sen zannedersın kızın babasının limuzinine zorla bınmısız... sıkıntı yok..kıbar olan herkese kadın erkek farketmez yer verırım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• O otursun hiç umrumda bıle olmaz ben ayaktata dururum zaten sporcuyum alıskınım :D Çünkü gereksız ınsanlarla ugrasmak ıstemıyorum :)

1|0
    0|0
  • Ben boydan dolayi bazen dikkat çekiyorum tip tip bakanlar çok oluyor üzerlerine doğru yürüdüğüm zaman ne bakış kaliyor ne de inatlaşma.

1|0
    0|0
  • Bakan kişinin cinsiyetine bağlı bu.

Erkek bakıyorsa, sıkıntı.

Bayan bakıyorsa, korkarım.

1|0
    0|0
    • ahaha neden kiii?

• Muhtemelen bayan kısmına güldün. Kolay kolay bakmazlar çünkü, bakıyorsa da epey niyetlenmiştir tanışmaya. Kötü bir şey mi? Ne otobüsü olduğuna bağlı.

• Ben zaten yer veririm kimseyle inatlaşçak halim yok

1|0
    0|0
  • Genellikle otobüste kapıya yapışmış bir şekilde gittiğim için öyle atraksyonlar yaşayamıyorum :D

1|0
    0|0
  • toplu taşıma kullanmıyorum tatlım ya :/

0|0
    3|0
  • ergen islerini brikali epyi bir zaman oldu ama tip tip bakanjlar olyor ve kucklugum aklma gelyor ve guluyorum . kultuk meslesi muhim ihtyara ve begingim bir kiza neden olmasin o otursun ne olcaki

0|0
    0|0
  • O kiz bir baksa direk ilan-i ask edicem ama, kulaginda kulaklik disariyi seyrediyor hep. ::

0|0
    0|0
  • bigün hastaneden cıktım ıgne yemısım bogazım fena ama ıgnede karısımdı topallıyorum en on koltuga oturdum yaslı bır teyze kalk sen ordn dedı ama ıkı koltuk arkası bos cok uyuz oldum dovecektım

0|0
    0|0
  • evet oluyor bazen ama inatlaşmıyorum. Biri bakarsa ben bakmıyorum :) Koltuk boşsa otururum ama :)

0|0
    0|0
  • Niye baksın dayak mı istiyor ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet kulaklık yüzünden inatlaştık benim dediğim oldu napıcak dövecek mi

0|0
    0|0
  • yok olmadı öyle bir şey olamazda

0|0
    0|0
  • Yok bakana tip tip bakmam asla hatta bidaha bakmasın diye gözlerimi ceviririm. Sonrada eger karsımdaki erkekse asla yer vermem otururumda kadın falansa inatlasmam otursun belkide onun daha cok ihtiyacı vardır oturmaya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...