Günlük yüz temizleme ve siyah noktalar... Yüzünüzü nasıl temizlersiniz?

Yüzünüzü nasıl temizlersiniz? Neyle temizlersiniz? Sabun, jel, peeling, gülsuyu vs. mi yoksa sadece su mu ; neleri kullanırsınız? Her sabah ve akşammı temizlersiniz? Kullandığınız ve önerdiğiniz markaları falan da yazarsanız seviniriim. Ayrıca siyah noktalar (özellikle burun bölgesi) içinde öneriniz varsa onlarıda yazıın :)

Güncellemeler:
ve birdee siyah nokta bantları hakkında ne düşünüyorsunuuuz? işe yararmı sizce? Biraz cildi tahriş ediyor sanırım ama :/

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• cıldın yaglı ıse peelıng sart kuru cıltse olmaz sıyah noktolar ıcın aspırın dıyorum :))

1|0
    0|0
    • kuru cilde peeling yapılmazmıı? Burun bölgem hafif yağlı sanırım, siyah noktalar gözenekler var çünkü. Asprini nasıl uyguluycam peki?

• kuru cılde her peelıng olmaz desek daha dogru. 5 aspırın cok az su elınde ez burnuna cenene peelıng yap. sıyah nokta bantları gecıcı bos ıs

Erkekler Ne Diyor 4

• Eğer cidden güzel bir cilt istiyorsan sana kendi uyguladıgıım formulü verebilirim :)

sabah ya da akşam: yarım bardak soda ile yoğurdu karştır koyu fakkat koyu olsun krem şeklinde olacak ayran gibi olmasın. içinede 2 adet limon sık 1 kaşık sirke olabilir bu karşımı sür 1 saat yüzünde kkalsın sonra yıkarsın 1 hafta uygula ne leke ne sivilce kalır ben öyle yapıyorum :)

1|0
    0|0
  • Arkadaşım hiç bir şeye gerek yok. Bir erkek olarak ben yüzmü maden suyuyla silerim siyah noktam çoktu ve şuan yok denecek derecede.

1|0
    0|0
  • garnier 3 etkili kremleri var onu dene

1|0
    0|0
  • yağlı bir cildim olduğu için gülsuyu ile temizliyorum ve gecede yoğurt bal limon maskesi uyguluyorum hem sivilcelere iyi geliyo hem cildimi daha iyi tutuyo

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben zeytinyağlı sabundan kullanıyorum ama pek geçirmiyor... Bende bıktım şu siyah noktalardan.

1|0
    0|0
  • Bu arada şunu belirteyim.

Sivilcen varsa ;maden suyu,türk kahvesi gibi şeylerle peeling yapma.

0|0
    0|0
    • sivilce çok nadir oluyor ve genelde burnumun üstünde ya da kenarlarında oluyor. Maden suyu sivilceye mi sebep olur?

• Hayır olmaz da sivilceli bölümlere peeling yapılmaz.Onu belirteyim dedim.

Bu arada siyah noktalar için öneri istersen link bunu kesinlikle yap.

• valla hicbirsey kullanmiyorum sadece su digerleri yüzümü daha kötü yapiyor. siyah noktalar icinde haftada 1 kez felan peeling yapiyorum

0|0
    0|0
    • peelingi neyle yapıyorsun

• bende onu kullanıyorum ama pek faydasını alamadım, sende işe yarıyormu?

• evet yüzüm pürüssüz oluyor yaptigimdan sonra

Yükleniyor...