Ankaralılar hakkında ne düşünüyosunuz?

ben has angaralıyım,la derim bebe demem sevmiyorum o kelimeyi.

angaralıların bu tarzı hakkında neler düşünüyosunuz? davranışları konuşmaları falan beğenilen türde mi? bir insanın ankaralı olduğunu nerden nasıl anlarsınız?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• angaralıya gurban olsunlar hemserım begenmeyen almasın kucuk ogluna sıvemızde seklımızde cogundan ıyıdır nede olsa anadolu ınsanıyız bız

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bende doğma büyüme Ankaraliyim. Gardaş falan diyenler yüzünden herkes Ankaralilari barzo saniyo. Tamam biraz maçoyuz, sertiz falan ama pembe pantolon giyen nişantaşi çocuklarina on basariz yani.

Çayyolundan bir Ankarali..

1|1
    0|0
  • kuzenım oturuyor ankarada geçen bişi gösterdim ooooo gerez la bu dedı:)arada bir gardaş diyo her türlü anlarım angaralı oldugunu bende yozgatlıyım aynı dili konuşuyorz

1|0
    0|0
  • kızları kibar erkeğe aç

0|0
    1|0
  • eğer ankaralıysa anlarım ;) genelde tahminlerimde doğrudur

1|0
    0|0
  • Bende Ankaralıyım "la, len" sempatik gelsede "gardaş" vb. kelimeler itici geliyor.Oyun havası saçma geliyor ve şu gençlerdeki tesbih olayına gülüyorum artık

0|0
    1|0
  • Ankaralıları Behzat Ç sayesinde tanıdım la diosa bebe diosa angaralıdır :)

1|0
    0|0
  • ankara ıyıdır)

1|0
    0|0
  • Ankaradan nefret ediyorm ama yaşamak zorundayım :(

0|0
    1|0
  • Şunu söyleyebilirim ki, dikmende oturuyorum ve buraya gelsen buradaki kızlar bizim erkeklerden daha delikanlı.

1|0
    0|0
    • dikmendeki kızlar mı delikanlı? erkek arkadaşım bir yan gözle bakmaya çalışmış kız nerdeyse sevgilime bıçak çekmedği kalmış,ona mı diyosun delikanlılk diye?

• valla ben öyle kızlardan nefret ediyorum.hiç yakışıyomu yani bir kız öyle davranmak?

• Aynen. Dikmende yaşamaktan sıkıldım diyebilirim. Görüntü kirliliğinden başka birşey değiller. Çekici felan da değiller. Erkekten sadece 1 farkları var neredeyse onu da anladın zaten

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende angaralıyım bizi sevmeyen ölsün hacı.

1|1
    0|0
  • ankarada büyüdüm çok uzun süre ankarada yaşadık.

ankarayı çok seviyorum herşeyiyle insanlarıyla ortamıyla çok güzel.

konuşmaları gayet düzgündür diksiyonunu seviyorum. sonuçta aynı konuşuyoruz. bebe la gibi tabirlerim olmasada aynı konuşuyoruz.

1|2
    0|0
  • ben mesela ankaralıyım seviliyorum çevremde .. sıcakkanlı bir yapıya sahibiz ;) gurur duyuyorum . Herkesi bir ayrı seviyorum Benim için kara kaş kara göz veya konuşma tarzı önemli değil :))))) - extraseker ...

1|0
    0|0
  • severim,iyi insanlardır

1|1
    0|0
Yükleniyor...