Hayatınızda unutamadığınız en güzel anınız neydi ?

evet cevapları bekliyorum aklınıza gelince sizi mutlu eden anılarınızı paylasrmısınız :))

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bi gün araba kullanırken Kızılay'dan Sıhhıye'ye (Ankara) geçerken ışıkta durdum. En öndeki araba bendim. Normalde şeritin solunu kullanırım ama o an sağda beklemek geldi içimden. Daha 1 dk falan var yeşile dönmesine. Yanıma da bir araba durdu en önde ikimiz varız. Arkadan bir acı fren sesi. Solumdaki arabaya bir girdi ama. Neyse indik baktık, yaralanma falan da yok. Araç hasarı var sadece. Arkadan vuran da malesef tahminler üzerine bayan :). Sol şeritte durmadığım için çok sevinmiştim o an.

Aslında çok var ama aklıma ilk gelen bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir kadın vardı çıktığım duldu. Onunla tatile gitmiştik. Beraber otelde geçirdiğimiz dakikalar ve o kadının bana anlaltığı fantezileri.

1|0
    0|0
  • arkadaşlar cüneyd suavive mesaJ yazmıştım link

0|0
    0|0
  • en güzel en mutlu en şahane

enn ennn ennn...

bır cumle ennn ile baslıyorsa yuzde doksandokuz yalandır ('.')

cevaba gelınce

kısaca genelleme yapmak gerekırse, baskalarının ışıldayan gozlerının mımarı olabılmek benı mutlu eder

0|0
    0|0
  • devlet babaya memur olduğumu öğrendiğim an. ben havalara zıplarken anacağımda ağlıyordu.sabahın 8 iydi :D

0|0
    0|0
  • birde 5. boyuttaki salihle fotoğraf çektirdim ama şuan atamıyrum

0|0
    0|0
  • en mutlu oldugum an osmanıyeden afyona unı de transfer oldugumu ogrendıgım andı

0|0
    0|0
  • Azerbaycan beşincisi oldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ingiltere'ye gitmeden önceki İstanbul gezim.

0|0
    0|0
  • iki hafta boyunca jackie chan ile aynı masada yemek yemek ve aynı ortamda olmak farklı bir tecrübeydi..

0|0
    0|0
  • ukraynada yaşıyorum sevgilim türkiyede ve lk yanıma geldiginde onla geçirdigimiz günler:)

0|0
    0|0
  • Böyle anılarım çok çok az

0|0
    0|0
Yükleniyor...