Kapat

Yüzme ile mi yoksa fitness ile mi daha cabuk ve sağlıklı kilo verebilirim?

Yüzme ile 1 ayda ne kadar kilo verebilirim? Yüzme ile mi yoksa fitness ile mi daha cabuk ve sağlıklı kilo verebilriim?

0|0
19|38

En İyi Erkek Görüşü

• tabii ki yüzme, sen kilolu yüzücü gördün mü?

o kiloyu yüzerken zaten koruyamaz erir vücut

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 37

• En hızlı kalori yakabileceğin spor yüzmedir. Dengeli beslenme ile fitness yapmadan yüzme ile hızlı bir şekilde kilo verebilirsin.

link

Resme bakarak siz karar verin...

Saygılar.

1|0
    0|0
  • yüzüşüne bağlı ya da koşusuna önemli olan efor sarfetmek . az yüzüp acıktım bol bol yemek yiyeyim dersen veremezsin

1|0
    0|0
  • üzmezsen daha cok verirsin:)

1|1
    0|0
  • Yüzme

0|0
    0|0
  • o kişiye göre değişir bir rakam vermek yanlış her kişinin fiziki durumu bir değil

0|0
    0|0
  • seçeneklere koymamışsın ama plates öneririm, hem vücut şeklini toparlar hem bölgesel incelme ve sirilik katar, yüzme ilede destekleyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Canıtıs yüzme derim yani :) ben hepsini denedim hepsini tattım. Boks body fitness hepsini yaptım ama yüzmek ayrı bir özellik taşıyor. Hepsinin görevini yüzmek yapıyor zaten ben 72 kilo iken çok hoşuma giden yüzmek beni 65 e kadar indirdi 2 haftada :) artık sen tahmin et ve sana tavsiyem havuzdan sonra bolca bir salata ye başka birşey yeme.

0|0
    0|0
  • yüzeceksen yüzme. ha ben serinlemek için girerim ara sıra birkaç kulaç atarım diyorsan fitness.

0|0
    0|0
  • Beslenme düzenine dikkat ederek kilo verebilirsin. Ne yüzme ne fitness kilo verdirmez. Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için spor tabii ki gereklidir. Ama hiç bir spor zayıflama sağlamaz.

0|0
    0|0
  • yüzme ..

0|0
    0|0
  • Ben fitness a gidiyorum ama bence sen yüzmeye git hem öğürenirsen işine yarar yüzme ama fitnessda da ortam var. :D

0|0
    0|0
    • öğürenmek mi :D

• Onlar zaten zayıf olup formunu korumak için gelenler olabilir mi :D

• İşte sende fittness a git diyorum :D

• Yüzme oldukça sağlıklıdır.

0|0
    0|0
  • yüzme ile boy uzatırsın fitness ile kas yaparsın :D

0|0
    0|0
  • yuzme ile en fazla 2 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • fitness sanırım.

0|0
    0|0
  • Bende kilo vermek icin neden kendini uzeceksin diye yazmaya girmistim...

0|0
    0|0
  • Yüzmek devamlı yapabileceksen , özellikle bir bayan için harika bir spordur. Daimi yapamayacaksan , düzenli fitness yapmalısın.

0|0
    0|0
  • fittnes kesinlikle

0|0
    0|0
  • Fittnesta bulundum önermem. parana yazık.

0|0
    0|0
  • İmkan varsa ikisinide yap

0|0
    0|0
  • tabiki yüzme ile.

0|0
    0|0
  • Fitnessı tavsıye edıyorum

0|0
    0|0
  • yuzen biri fitnessta yapmalı

0|0
    0|0
  • yüzmek için imkan varsa yüzmek daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • üzüm üzüm üzül bacım yüzmedende fitnessdende daha cabuk zayıflarsın :P

0|0
    1|0
  • ikisinede gerek yok boğazını tut yeter :)

0|0
    0|0
    • Onda cok basarılı olamadıgım için bu yollara basvurmak durumundayım :D

• o zaman boşuna yaparsın o sporları söylim :)

• aldığın besinlere bağlı birde antremanlarını 18:00 gibi yap insanın en çok yağ yaktığı saattir

0|0
    0|0
  • Gizli şu soruyu birde düzgün sorsan...

0|0
    0|0
  • yüz yüz hatta koş koş atla zıpla hopla :D:D

0|0
    0|0
  • verirsin verir popon kalçaların sısko degılse agır :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 19

• Beslenmene dikkat edersen 4-5 kilo verirsin daya ziyade sıkılaşırsın.

0|0
    0|0
  • Ben yuzunce acikiyorum fitnesste olmuyor. Ben mesela trambolin kullanıyorum tüm kaslarım çalışıyor ve bacaklar güzelleşiyor. Gece spor yapıp düş alıp uyuyorum mis gibi. yediklerimin kalorilerini kabaca hesaplayarak besleniyorum ve besin değerlerinin oranlarına dikkat ediyorum. Hergün tarcinli beşi biyerde çayı iciyorum. Tok tutucu olarak haşlanmış yumurta ve pirinç lapasi gibisi yok. Hizlica kilo veriyorum çok kasmadan. Zaten kilolu degilim balık etliyim ama yakında bir çaliya doncem :) bu arada yuzmekte iyi tabiki ama iştahlı degilsen. Benim erkek kardeşim yüzerek kilo almisti. Ilerde haftada 1 gitmeyi planlıyorum.

0|0
    0|0
  • iyi yüzebiliyorsan yüz bence. en güzel zamanlar şimdi. ben fazla uzun yüzemediğim için egzersiz olarak yapamıyorum, bir de her gün yüzebilmek gerek. bu mevsimde kapalı yerlerde terlemek yerine yüzmek hem çok faydalı hem de çok daha eğlenceli :)

0|0
    0|0
  • yüzmeyi bırakma bence kilo vermesen bile vucutun ciddi anlamda şekillenir ve sıkılaşır kolay kolayda eski haline gelmez.Ayrıca şu portakal kabuğu görüntüsünün nerdeyse tek tadavisi diyebilirim.

0|0
    0|0
  • tabıkde yuzme bn yuzme ıle dıyette yapuorsan ayda 2 3 kılo gıdıyordu fıtness zaman alana bırsey vucudun adapte olması gerekn bı spor uzun zaman alabılır kılo vermenn bencee tbı her vucut bır dıııl bn 60 a cıktımmı baslıordum yuzmeyee kı yuzmek gıbısı yoktrr rahatlatır ınsannı :D

0|0
    0|0
  • fitness daha iyi olabilir. mesela 3 kilo mu verdin vücudun sıkılaşacağı için 5-6 kilo vermiş gibi gözükmen mümkün ;)

1|0
    0|0
  • fitness ile boyun uzar hem daha çabuk kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • Ikisi de ama yuekten sikilmazsın.fitness motuvasyonun zaman zaman duser

0|0
    0|0
  • Fitness ile10 kilo kadar verebilirsin ama spor salonunda her gun en az 5 saat kalman gerek.

Yuzerek de 3-4 kilo kadar.

0|0
    0|0
  • yüzme hem eğlenceli hemde kilo verdirici bir spor bence yüzmeyi tercih etmelisin

0|0
    0|0
  • Beslenme programı şart yüzme de tüm kasların çalışıyor

0|0
    0|0
  • fitness ile

0|0
    0|0
  • hangisiyle daha cok egleniyorsan onla

0|0
    0|0
  • Yüzme sık sık yapabilceğin bir spor değil bence