Bayanlar Cevaplarını Bekliyorum Hadi Görelim

Evet Hanımlar Eşiniz/Sevgiliniz Bir yere Gidip Oturduğunuzda Hesabı Kim Öder ?

Örneğin : Parası olup olmadığını bilmiyorsunuz - lakin alışverişten çıktınız ve erkek arkadaşınızın gerekli ücreti ödemesinimi beklersiniz yoksa kendiniz verirmisiniz ?

Yada Biliyorsunuz mesala Parasının Az Olduğu halde Ödemeye Kalktı Tavrınız ne olur ?

Güncellemeler:
Soruyu Aşk Kategori'sinde sordum çünkü - genellikle aşık olanlardan almak istiyorum cevap.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• hayat müşterek. onda yoksa ben öderim. bu hep böyle gitti sevgili olmamıza rağmen. dilerim ki hep böyle devam eder... ve asla kendimizi, durumumuzu biliyorsak da zorlamayacak alışveriş veya yemek tercih ederiz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu eşiniz olarak cevaplamak istiyorum. genelde hesabı o öder ama bende para varsada ben öderim fark etmez. markete gidince senmi ödüyon benmi derim ona göre birimiz öder. sonuçta ayrı bireyleriz gün içinde parası bitmiş olabilir o yüzden bende gerektiği durumlarda öderim yani.

0|0
    0|0
    • peki şöyle bir durumda vardır erkeklerde gurur meselesi haline gelebiliyor bazen. parası olmadığı halde sen ödedin diye gurur yapar tavır yaparsa tepkin ne olur ?

• cidden enişteye selamlar :) allah bozmasın bu arada :) evli olduğunu bilmiyodum yani eşiniz olarak derken örnektir diye tahmin ettim kusura bakma.

• yok problem değil evliyim ondan bizde böyle gidiyo işte işler :D

• Ben herzmn hesabı ödemeye kalkarım. ama erkek dediğin hesabı bir kıza ödettirmemeli.. tabi kızda öyle beleşçi olmamalı bence..

0|0
    0|0
  • Bir yere oturulduğunda kimde varsa o öder, ama kimi erkekler hassas bu konularda. Problem eden bir yapısı varsa kimseye çaktırmadan ona veririm. O öder.

İkinci örnek; alışveriş banaysa onun ödemesi ne alaka?

Üçüncü örnek; Yanımızda insan varsa yaygara koparmam, sonradan veririm mutlaka ama.

0|0
    0|0
    • ikinci örnek : parası az ve ödemek istiyor çünkü en kısasını söyliyim sevdiği kişiye alışveriş parasını ödetmek istemiyor. ama parası az olduğu halde ödemek zorunda hissedenler oluyo :)

• Tamam, sen keriz ol o zaman soran. Ne deyim? :) Hadi rast gele.

• sevdiğim kişinin istediği aldığı bişiyi ödemek kerizlik olmuyor :) ama bir yandanda haklısın hadi eyvallah :)

• bu zmna kdr gittiğimz mekanlarda hep o ödedi bazen nakit ödüyo bazen kartla bir kere ben ödemştm orda kart geçmyodu yannda parada yoktu o zmn işte . ama gurur yapmaz para olmaması skntı değil önemli olan anlaşmak

0|0
    0|0
    • ödemek zorundamı hissediyo kendini yoksa ? yoksa ödemenize izinmi vermiyo ?

Erkekler Ne Diyor 1

• Öğrenciyken de ben ödemek isterdim. İşim gücüm var çok şükür bundan sonra da ödetmem heralde.

Allah para yiyen karşı cinslerimle karşılaştırmasın. Gerisi çözülür.

0|0
    0|0
    • öğrenciyken ödemesi zor oluyo cidden :) Genede şükür :) amin :)

Yükleniyor...