Bayanlar için tribünden maç izlemek

Bir bayanın tribünden (tek başına veya bir başka arkadaşıyla) futbol maçı izlemesi güvenli mi? yani çıkabilecek olaylar veya kavgalar açısından soruyorum. bana hiç kısmet olmadı şimdiye kadar. hiçbir fikrim yok o yüzden ama en büyük hayallerimden birisi. bilgilendirir misiniz?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Merak etme kavga durumunda size birşey olmaz.Sizi ordan uzaklaştırırlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• fenewbahçe taraftarıysan gidebilirisn zaten bütün taraftarları ya kadın ya da kadın gibi =)

4|1
    2|0
  • kale arkası veya maratonu tercih etme bazı statlarda

0|0
    1|0
  • Beşiktaş taraftarının tarafına geçersen her türlüsünü görürsün :D

0|0
    0|0
  • hayir degil izleme sakin

0|0
    0|0
  • futbol sahaları ortam çok kötü sölim bir avrupa gibi değil küfürler havada uçuşuyor erkek arkadaşların yanında mutlaka olmalı...

0|0
    0|0
  • Valla Fenerbahçe taraftarıysanız hiç şüphen olmasın o konuda. Korkmadan gidip izleyebilirsiniz...

1|0
    0|0
  • mutlaka gitmelisin o atmosferi heyecanı tatmalısın ambians seni içine alıyor zaten

0|0
    0|0
  • maçına göre değişir ama korkma git bnce

0|0
    1|0
  • iyi bir tribün bullaı

0|0
    0|0
  • Sevgilim GS'li olursa gideriz maclara.

Bi de El Classico yapariz

Milano'ya gidip gunduz Duomo tarafinda yururuz, gezeriz. Aksam San Siro'ya gideriz. Gece kimsesiz sokaklarda yururuz.

Yilbasi gibi gitmek lazim, her yer cam agaci, her yer bemveyaz kar.

Ulan nerdenn nereye bagladim ya.

0|0
    1|0
  • bence güvenli turk erkeklerı ne kadar hayvan ruhlu olsada bayan a vurmak yakısmaz bize ya da kavga etmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hangi tribünde olduğun önemli. Ben Beşiktaş tribününde hiçbir çirkinlik yaşamadım. He sen küfürden rahatsız olurum dersen o başka o her tribünde olur göz yumacaksın yapabiliyorsan uyum sağlayacaksın. Takımdaşlarınla omuz omuza küfürlüde olsa tezahürat yapmak kadar eğlenceli bir şey daha yok ayrıca çok deşarj oluyorsun ;)

0|0
    1|0
  • Sevgilimle gittim tam o zamanda olay cikmisti Fenerbahce maciydi bir cocuk bicaklanmis deniyordu hatta. iste o gun

0|0
    1|0
  • Ben gittim ama yanımda abilerim de vardı kalabalıktık sorun olmadı kız kıza gitmenizi tavsiye etmem yine de.

1|0
    1|1
  • tek başına olmaz da arkadaşlarınla izleyebilirsin

1|0
    1|0
    • tek başına da oluyor :( azat abi mahmut ramo diye bağırıyorsun gelip ağzını burnunu yarıp gidiyorlar varsa birinin bir yanlışı bizim tribünde denk gelmedim :P

• Arkadaşlarınla futbol izleyebilirsin ama tek başına gitme..gideceksen tek başına basketbola git..hiç sorun olmuyor

0|0
    0|0
  • Deplasmana gitme, derbiye gitme.

Sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Gittim bir kere demirspor maçına kavgalar küfürler abov. Ona rağmen eglenceliydi :)

0|0
    0|0
  • galatasarayın maçına gitmek istemişimdr hep bende de aynı korku var bacım :D

0|0
    1|0
  • bence gitme arkadan önden elleyip duruyorlar

0|0
    2|0
Yükleniyor...