Yıldönümü hediyesi olarak ne yapabilirim?

arkadaşlar sevgilimle 4.yıl dönümüzü kutlayacağız ve ben ona bir sürpriz hazırlamak istiyorum. değişik orjinal bir hediye/sürpriz fikri olan varsa benimle paylaşabilir mi? kızlar sizler neler yaptınız erkek arkadaşlarınıza? erkekler sizler neler beklersiniz yıldönümünde sevgilinizde? unutamayacağı onu çok sevdiğimin göstergesi olsun etkilensin istiyorum.

Güncellemeler:
arkadaşlarr yok mu hiç orjinal fikri olan?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar var yıl dönümüne?

0|0
    0|0
    • yaklaşık 1ay

• Keşke şöyle 3-4 ay falan olsaydı da yat maketi alıp kendi elinle birleştirip hediye etseydin ama 1 ay içinde orjinalinin belli bir ölçüde küçültüp süs şeklinde kullanılan yat maketi alabilirsin.

• evet ilk söylediğin çok çok iyi olabilirdi hem benim el emeğimde olurdu, yardımın içinde çok teşekkür ederim biraz araştırayım bakayım umarım bulabilirim güzel bir maket

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence buyuk bir ayi al :)

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşıma mıı yok olmaz vallahi güler bana :)

• ya sen gece gece dalga mı geçiyosun benimlee erkek arkadaşıma alıcam diyoruuum

• dalga gecmiiyorummm ... Son derece ciddiyim.. Bilmiyorum ki erkek arkadasin neler sever :(( ben oneride bulunuyorum.. Kizma bana agliyicam simdi.. :((

• kucak dansı olmadı direk dansı ;)

0|0
    0|0
    • belki masum bir öpücük olabilir ama daha fazlasını düşünmüyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Asıl hediyeni bilemem ama önden biraz uçuk bir hediye önerebilirim :)

Malzemelerimiz:

1 yumurta

1 küçük kutu (kendin de yapabilirsin kartondan)

1az pamuk

1 iğne

1 bıçak

1 keçeli kalem

1 kağıt

Yapılışı:

Yumurtanın arkasını iğne ve bıçak yardımıyla deliyoruz. İçindekileri bir tabağa boşaltıyoruz. Dikkatli bir şekilde yumurtamız kırılmasın. Hepsini yavaşta akıttıktan sonra yumurta kabuğumuzun içini yıkıyoruz. Bir kağıda küçük not yazıyoruz 'seni seviyorum' tarzında. Bu not kağıdı büküp önceden açtığımız delikten yumurtanın içerisine yerleştiriyoruz. Yumurtamızın üzerine 'beni kır' yazıyoruz. Kutumuzun içerisini önce biraz pamuk ile dolduruyoruz sonra yumurtamızı ortasına yerleştiriyoruz. Kolay gelsiin :)

1|0
    0|0
    • Yumurtanın içiyle de kurabiye yapabilirsin

• çok teşekkür ederiim hoş bir fikirmiiiiş :)

Yükleniyor...