Neden aramıyor acaba beni ?

İki sene önce lise sondayken dershandeki matematik hocamı ilk gördüğüm andan beri aşırı derecede beğeniyorum. Zaman geçtikçe arttı hayranlığım, pazar günleri onun dersi oluyordu sırf onu göreceğim için sabahın köründe kalkmaktan keyif alıyordum benim için hazırlanmak, süslenip dershaneye gitmek eğlence gibiydi. Beni ona asıl bağlayan unsur da, bir gün ders esnasında oturduğum sıranın yanından geçerken burnundan verdiği nefesinin bana gelmesi. Nefes alıp vermesi değil tabi ki ilginç olan o nefesin beni baştan çıkarması. İnsan farkında olmadan ancak bu kadar baştan çıkarabilir karşı cinsi. Parfüm falan değil tamamen kendisine ait vücudunun salgıladığı bir koku. (Feromon veya afrodizyak da deniyor bilmeyen araştırabilir) Öyle bir etkilendim ki o an aklıma girdi deli gibi sevişmek istiyordum onunla. Sadece bakışıyorduk anlarsınız değil mi bir bayan olarak bir erkeğin size bakışlarının ne anlattığını.. Ben de beğenildiğimi hissediyordum, bana bakarken daha farklı bakıyordu sanki çok güzel, eşi benzeri bulunmayacak kadar güzel bir şeye bakıyormuş gibiydi.. Bazen onu seyretmekten tahtadaki notları defterime geçiremiyordum beni sıcak basıyordu kışın ortasında.. O bişey anlatırken kolyemin ucunu ağzıma alıyordum, dudaklarımı ısırıyordum, elimi çenemin altına koyup masaya bile yatsam gözlerim hayran hayran onu süzüyordu her yaptığım harekete bakarak ondan hoşlandığımı anlayabilirdi ve anlıyordu da eminim bazen suratı pancar gibi kızarıyordu :-) Ben onun bu utangaç hallerine de bayılıyorum. Ses tonuna, o gözlerinin rengine, kokusuna... Tabi sene boyunca bakışmaktan bir adım öteye gitmedi çünkü ben ondan hoşlandığımı söylesem veya o bana ilgi gösterse dershanede skandal !

Şimdi üniversite açılana kadar memleketteyim ve perşembe günü karşılaştık teneffüse çıkmışlardı gittim nasılsınız dedim iyiyim gel çay içmeye beklerim dedi, öğlen de derslerden havadan sudan bahsettik ''Aslında çayımı sigaramı içer, 10 dk içinde yukarı çıkarım bu sıcakta burda durmam'' dedi ve öğle arasını yani yarım saatin hepsini bana ayırdı. Konuşurken 2 yıl öncesine göre daha rahattı halinden memnun gibiydi gözlerinin içi parlıyordu ve gülüyordu söylediğim komik şeylere. Dur daha beş dk var dedim güldü tamam burdayım dedi kaldı sonra tokalaştık öpüp öpmemekte tereddüt ettik ikimiz de ama öpmedik. Aklımdan çıkmıyordu. Cumartesi günü faceden mesaj attım bende ekli iki senedir. Rica etsem müsait olduğunda beni bir arar mısın 05********* yazdım. akşam da mesaj görüldü yazıyordu. Hala aramasını bekliyorum ararsa ona başbaşa vakit geçirmeyi teklif edeceğim. Niyetim ciddi değil arkadaşlar taktım ona kafayı ondan başkasını istemiyorum, hiç kimseyi arzulamadım bu kadar, bu yaşıma kadar. Bir tek o bana kendimi gerçekten kadın gibi hissettiriyor. 32 yaşında ben 20 yaşımdayım bu arada. Evli değil. Arkadaşlıktan da silmedi beni, cevap da vermedi. Biliyorum yazışmaların kaydedilmesi hoş değil ondan cep numaramı gönderdim lafı uzatmadan. Sizler neden 2 gündür aramadı dersiniz ?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Şu an muhtemelen kafasında bir analiz yapıyordur olacakları düşünüyordur ya da niyetini doğru anlayıp anlamadığından emin olmak istiyordur büyük ihtimalle arar.

0|0
    0|0
    • Sağ ol canım ne kadar moral verdin şimdi :) Benim aklıma da onunla dalga geçtiğimi düşünüyor olabileceği ihtimali gelmişti ama kesinlikle ciddiyim ancak ararsa anlar ciddiyetimi. Mesajı attım bitti üzerine düşüp sıkboğaz etmek istemiyorum açıkcası kaçırmak istemiyorum :)

• Eğer yüz yüze görüşmemiş olsan dalga geçtiğini düşünebilirdi :) Ama bana sorarsan işin ciddiyetini anlamıştır.Yalnız seni halen öğrencisi olarak görüyorsa gururuna yediremeyebilir yani senin iş yatar :) Umarım istediğini elde edersin.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence bir hoca bir öğrencisiyle bu şekilde yakınlaşamaz sonunda üzülen taraf olcaksın gibime geliyo

0|0
    0|0
    • Ben duygusal olarak değil bedensel olarak istiyorum. Asıl aramazsa üzüleceğim... Ben onun öğrencisi değilim o yıllar önceydi ama şu an değilim

• Lafi uzatmadan mi zenci sorusu olmuş bu mubarek

0|0
    0|0
    • Kendisi ile olan irtibatımda lafı uzatmadım beyefendi şu an buradaki lafı değil. Okumadan yorum yapma sorulara, gereksiz insan olacağına hiç olma daha iyi.

• Koyun musun keçi misin kuzu musun ne çeşitsin sen

• Neyse guzelim iyi geceler

• seni sevmiyor olabilir

0|0
    0|0
  • adamın canı seni çekmiyor anla işte

0|0
    0|0
  • Ohhhaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Ne sen böyle bişey söyledin ne de ben böyle bişey duydum, sen benim dünya ahiret kardeşimsin derse ne derdin acaba ? 1-2-3-4 hadi 5 yaş de kızlar 2 yaş küçük erkede istemiyrda neyse nedir sizin bu büyük erkek merakınız ? Hayır kırmak için söylemiyorum size mahsus bişey değil kızların geneli kendilerinden büyük erkek istiyorlar.

0|0
    0|0
    • Yaşıyla bir derdim yok ya o 32 değil 22 olsaydı da eminim ona asılırdım ben. Erkekler yaşları arttıkça olgunlaşıyorlar ve herşeyde mükemmel oluyorlar anlatabildim mi :) Böyle bir izlenim de olabilir kızlarda

• Benim yaşım 22 değil ama ablacım görenler 26-27 diyor hatta bir simokinim var inanırmısın onunla + kirli sakal 35 gösteriyorum kaç yaşındasın dediklerinde 19 diyince hee öylemi diyorlar vs vs.. küçükle küçük olucaksın tabiki yerinde ama. Büyüklede büyük olucaksın ki anlaşasın öyle değil mi ? Sevdiğin kişi 22 olsaydı o senin öğretmenin olmcaktı. Mükemmel kadın ya da erkek yoktur mesela.. Öyle bir arayışa girme bir insanın +++ ları fazlaysa o uygundur ya da iyidir. ya da eksiler fazlaysa bu kötü ?

• Bu yazdıkların güzel de arasında 10-12 yaş olup evlenenler de var. Çok çekici geliyor bana onu arzulamak dışında yapabileceğim hiçbirşey yok bu konuda hiç

• adama direkt yatalım hesabı olmuş yaşın odan ufak oldugu ıcın yanaşmamış işte

0|0
    0|0
    • Yatmak istiyorum o ne isterse onu istiyorum artık daha ne diyeyim adama çıplak fotoğraf mı atayım faceden. Yaşım büyük olsa daha mı farklı olurdu ? Bence böyle daha güzeldi :(

• Numarası yok.

• numarasını bulmak kolay sen en ıyısı goguslerın ve alt taraftan bı foto at hocana bırlıkte olmak ıstıyorum dıye

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...