Beşiktaş Gaziantep maçını nasıl buldunuz?

Bu senenin şampiyonu Beşiktaş olucak diyebilirim .Bugün bir kez daha almeida ve fernandes tolgaya hayran oldum.

Bazıları üzülecek ama şampiyon Beşiktaş olacak lütfen kıskanmalım .

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• kadro iyi ismail dönene kadar idare edecek seviyede sol bek alırsak önümüz açık.Gazi antep maçında 3 gü önce maç yapmanının verdiği yorgunluğa rağmen çok diri buldum takımı.Şampiyonluk uzak değil

2|1
    0|1
    • :( bu siteden ayrılacak mısn gerçekten biri sormuşta

• Tanımıyorsun bende tanımıyorum ama yorumlarına bakarım beğenirim .

Erkekler Ne Diyor 14

• O kaçan gollerden sonra mı?

Yahu kazandığı maçlarda bile kalp ritmi değişen başka bir takım taraftarı yoktur yer yüzünde...

Sadece kaçan goller yüzünden tayyip'e en az beş bin kez küfretmişimdir...

0|0
    1|1
    • Harikaydı bence çok kaçtı ama şans.

• Bazıları demiş 15 yıl şampiyon olmadık her geçen gün taraftarımız arttı diye.Biz 15 yıl şampiyon olmadığımızda stadımız tıklım tıklımdı bilip bilmeden atan tutan çookk:

1|0
    0|1
    • Ben öyle düşünmüyorum ama dün Beşiktaş ortamını görmen lazımdı. Sıradan bir maçta bile taraftarlar cok formalı oradaki pubta bile Beşiktaş marşı sizde pek böyle görmedim yoksa tabiki sizde cok bağlısınız.

• Yok maçlardan söz etmiyorum cafe vs yerlerde Beşiktaş marsı calınır maç öncesi sizde göremedim.

• Var güzelim sen mecidiyeköye hiç gitmemişsin demek ki. :)

• Umarım şampiyon Beşiktaş olur uzun bi' aradan sonra..

1|1
    1|0
  • Fenerbahçe ile Beşiktaş şampiyonluk için çekişir son 2 hafta belli olur herşey

0|0
    0|0
    • Rüya görme:) kızma ama Beşiktaş bu sene rakipsiz.

• Bu sene zevkli bir lig bekliyor bizi. Fenerbahçe <3

0|0
    2|1
    • Beşiktaş:)

• Yapmadi diyorlar programlarda anlamıyorum bide hocaları neden bıraktı hala merak ediyorum.

• Hükümet tarafından da kollanıyor.

• kara kartalım çok fena gelıyo bliç geldi takım şahlandı inş nazar değmez

1|1
    0|0
  • Bjk böyle oynamaya devam ederse çook can yakacağa benziyo...

0|0
    0|0
    • Kadro mükemmel teknik direktör mükemmel.

• Daha Kadıköy'de maçlar oynanacak, olimpiyatta maçlar oynanacak :) Üzülerek söylüyorum... FENERBAHÇE Şampiyon olmak zorunda! :)

0|0
    1|1
    • Rüya görme derim mantıklı baksana.

• Olcay'ın yerine Mami oynasın her maç. Biliç biliyorum okuyorsun burayı duy sesimi lan!1!

1|0
    0|0
  • ben böyle stressiz maç izlemeye alışık değildim valla :)

0|0
    0|0
  • her sene aynı şey ilk haftalar hep böyle :))))

0|0
    1|1
  • faulden gol attılar

0|0
    0|0
  • İlk haftalarda yenersın yenersın samoıyon olcam dersınn cimbom bı koyarr hevesın kacaarr :D

1|0
    2|3
    • Cok umitlenmeyin bence.

• Peki görürüz.

• basarılarrr madaammm :D

• Lig tvde cok rahat buldun kahvede izledim

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ah gizli ah :) bazıları atlayacak şimdi laf yapacaklar futboldan anlamadıkları halde bir yerlerden duyduklarıyla abilerinin kopyala yapıştırlarıyla konuşacaklar sonra sen gerileceksin sonra ben konuşacağım adı dedikodu olacak bende çirkef olacağım vs vs. :)

Sen salla onları takımlarına sadık olmayı öğrensinler önce. Bu takım 15 yıl şampiyon olamadı her sene taraftarı arttı her sene aynı heyecanla desteklendi bir kötü gidişte tribünlerinde 5-10 bin kişi vardı. Şampiyon olduklarında fanatik diğer zamanlar formayı ceketin içine saklayanlardanlar. Bu sene Beşiktaş farklı onlar kabul etseler de etmeseler de... ;)

0|1
    0|0
  • bu akşam maçı izleyemedim dinlemek zorunda kaldım:(ama Beşiktaşım bu hızla tüm rakiplerini geride bırakıp şampiyonluğu göğüsleyecek:)

1|0
    0|0
  • Sol bek ihtiyaçları varmış duyduğuma göre,

Ki başka bir duyumuma göre,BJK geçen sezonda böyle iyiymiş ilk 3-4 hafta.

Sonra tekerleri patlamış ama.

0|1
    0|1
    • Yok yanlış biliyorsun. Hocanızda gidiyor ne yapacak takım tek aday biz.

• yine de keşke çıksa diyorsun..o da iyi :)

• Tabiki çıksın neticede Türk takımı aksini düşünmek hoş olmaz.

Yükleniyor...