Kadının erkek üzerindeki emelleri bir gün gelir de son bulur mu, yoksa hiç umutlanılmamalı mı?

Kadın milleti ilginç... Hoşuna giden adamı ölçer biçer, kendine uygun görürse onunla birlikte olmaya başlar. Sonraki safha adamın ele geçirilmesidir. Kadın yavaş yavaş adamın ruhunu ele geçirir ve onu köleleştirir. Adam artık kadının yanında bir aksesuardır ve çantasına uygun giyinmediği için bile fırça yer. Bu bir genelleme olsa da akıllı kadın erkek üzerindeki emellerine er ya da geç ulaşır.

Peki kadının erkek üzerinde oynadığı oyunlar ne zaman son bulur Bulmasını bekleyelim mi? Bunun bir sonu var mı?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• oyun emel kadın adam sorunu tam anlamadımda hemcinslerimin yüzde doksanı bencil aptallardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Buyur kapı dedikçe değişen çok kadın olduğunu biliyorum da, değişen erkeğin olduğunu ne erkekten ne de kadından duydum? Genelleme yapmak yaşını başını almış bizlere yakışmaz. Erkek ne istediğini biliyor ve özgüven sendromu yoksa kadına isteyip de yaptıramayacağı şey yoktur, ben buna inanıyorum birader.

0|0
    0|0
Yükleniyor...