Evladınının İçki İçmesine Müsade Eden Bir Anneden Hayır Gelir mi ?

Sorum gayet açık . Cevap bekliyorum . (Soru Detayı Kısaymış)

0|0
16|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• izin vermek kötü, ama uyarmaktan ötesi gelmiyorsa elinden yapacak birşey yok. ne yapacak sopayla mı dövecek

0|0
    0|1
  • hayır gelmez evet gelir.

0|0
    1|1
  • Gelir

0|0
    0|1
  • 18 kücükse ve annesi izin veriyorsa tabiki yanlis ama 18 yasindan sonra ice bilir ne var bunda ?

Ama ne alaka Hayirli anne olmak sadece buna mi bagli ?

0|0
    0|0
  • benim babamda bana gel karşılıklı içelim diyor fakat ben kabul etmiyorum.sana bağlı bir durum fakat tavsiye olarak içkiye hiç bulaşma derim.

1|0
    0|1
  • evt belkide hoş bişey deyil ama yapacak başka bir çaresi yoksa katlanabilir ..evladı sonuçta daha kötü şeylere bulaşmasın diye razı olabilir

1|0
    0|1
  • evladının içki içmesine müsaade etmeyen anneden hayır gelmez

0|1
    1|1
  • bu dünyada belki ama diğer tarafta ...

1|0
    0|0
  • anne bu annem benim sigara içtigimi biliyor ya da başka kişilerin anneside ne alaka hayır gelir mi düşüncene balıklama atlıyım

0|0
    1|1
  • hayır gelmez tabiki

1|0
    0|1
  • Olaya hep bir pencereden bakmayın

aileden gizli saklı i.mek daha kötü sonuçlar doğurabilir.

0|1
    0|1
  • Dışarda içmesindense evde içse daha iyi değil mi ?

0|0
    1|1
  • Gelir canım gelir merak etme sen.

0|0
    0|1
  • kime hayır gelir mi diye bakarsak birçok çeşili cevaplar çıkabilir..

0|0
    0|1
  • Evlat kaç yaşında?

0|0
    0|1
  • belki anlayış gösteriyordur belki kendi yanlışını kendisi görsün istiyordur.

0|0
    0|1
  • bu durum çok geniş.

0|0
    0|1
  • Bizimki bazi muslumanlardan daha hayirli.

1|1
    2|1
  • bu kadar basit değil

0|1
    0|1
  • Elbettte gelir. Annem 50 küsür yaşında ve ben içiyorum ^_^

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• Bir adam varmis cok dindar kmseyle sorunu olmayan saygi goren biriymiss sonra seytan bunu yaniltmak icn ogrencileri var bu adamin ogrencilerden brinin kiligina girmiss lgrenci kilikli seytan ibadet ederken bu adam gormus ve ynina gitmis ne kadar guzel ibadet edtyosn dems oda demis benm cok gunahim varr onlari affettrmek ocn byle ibadet edyormmm demiss adam cok etkilenmiss bnde bir gunah oslesem byle ibadet ederim dye dusunms zina yapamam kmseyi oldiremem ama ickiden bsy olmz demis iccmiss kfa duman olms bir kadina tecavz etmis snra onu oldrmuuss olucegi zaman gelms ogrencye dems bni sen bu hale getrdin sen duzelt dye ogrenci kilikli seytanda bna secde et dems gozlernle ble olsa bn anlarm demmss adam gozlerni kpatarak secde etthini gstermiss dinsiz olarak ölmüş icki butun kotuluklerin anasdir br anne oglunn kotu olmasini istemezzz

0|0
    0|0
  • en azından uyarmalı

0|1
    2|1
  • Dınen olmamalı.

Eger cocuk ıckıye merakı varsa ıcmek ıstıyorsa annenın de sucu vardır bunda

yetıstırılmesınde yanlıslar vardır

bır sekılde konusulmalı halledılmelı

ben kardesımın kotu sozler konusmasına bıle ızın vermıyorum hemen kızıyorum ve degıstırmeye calısıyorum, ıckı olsa derhal mudahale ederdım.

0|1
    0|0
  • 14 yasndaki kizinin evlenmesine göz yuman anneden daha hayirlidir.

1|1
    0|0
  • gelir neden gelmesin ki hayır

0|0
    0|0
  • Babam izin verir. Zırt pırt içmem zaten. Yılbaşından yılbaşına genelde. Arada da kendisiyle birlikte içmeme izin verir

0|0
    0|0
  • Anneni sadece bir kadeh içkiyle değerlendiriyorsun yaşama öl bence.İçkiye zaten sadece bu gözle baktığınız için beyninizin pası silinmedi.İçki özünde haram olabilir amenna buraya bir şey dediğimiz yok.Misal arkadaşlar toplanıp içiyorsunuz,sohbet ediyorsunuz güzel vakit geçiriyorsunuz.Benim için içkinin meyve suyundan bir farkı yok yeterki duracağın yeri bil.K.çıyla içinelere zaten dediğimiz birşey yok..

0|0
    0|0
  • Aileler artik bu duruma karismamalo. Anne izin veriyor evet ama disarda icince biraz atar yapmiyor degil. Illede bir tanidigin yaninda falan icmem lazim ona gore. BabayA bakarsan onla rako bile tokustururuz :)

0|0
    0|1
  • içki içip araba kullanmıyorsa ya da abuk sabuk şeyler yapmıyorsa ilerde anne olursam cocugumla karşılıklı içecegim

0|0
    1|0
  • evlat içerken düşünmüyor da annesinin müsaade etmesine mi laf ediyorsun? bence bir sıkıntı yok. çocuğum olsa dışarsa içmesnden önce benim yanımda denesin merak ediyorsa. kısıtlama zihniyeti ters teper.

0|0
    0|0
  • ilişkilerine bakar

0|0
    0|1
  • sözü geçmiyor, gücü yetmiyordur belki..

0|0
    0|0
  • annesiyle karşılıklı mı içiyolarmış ? vayy bee insanlar ne genişşş benm annem beni parçalarr

0|0
    0|0
  • Gelmez benimde cevabım kısaymsbaşka ne yazayım

0|0
    0|0
  • Gelmez diyenden korkmalı

0|0
    0|1
  • Ne desem bilemedim ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...