Annemin çok yakın bir arkadaşı onun için kredi çekmesini istiyor ?

Arkadaşlar annemin çok yakın bir arkadaşı var. çok borcu olan aynı zamanda hiç bir lüksünden hiç bir zevkinden kalmayan bir aile. çok sayıda kredi ve kart borçları var. annemin kendisi için 5 yıllık kredi çekmesini istemiş. çünkü kendisi çekemiyor. ödemelerini düzgün yapacağını söylemiş. annem hayır diyemiyor. biz ailecek çekmesini istemiyoruz. ne şekilde geri çevirebilir arkadaşını kırmadan ?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Sakın öyle birşey yapmasın , belki arkadaşı her ödemesini zamanında yapacak ama annen neden sıkıntısını çeksin ki ? Parası varsa yardımcı olsun ama fazlası olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• o kadar kredi ve kart borçları olan kişiler zevklerinden de taviz vermiyorsa demekki kendi borçlarına ödeme yapmıyorlar demektir. Bu durumda çekilen krediye nasıl ödeme yapacaklar ?

birkaç defa kredi kartı borcunu aksatttık ve banka kredi puanı düştüğü için reddetti desin , zaten üzerimde kerdeşim için (yüksek tutarlı) kredi var desin , eşim izin vermiyor desin gibi gibi...

ha illaki annen çekiceksede hiç kredi ve faizi ile uğraşmayın. Elinizdeki tüm parayı kendi elinizle verin ve bu sıcak havalarda birer bardak soğuk su için...

0|0
    0|0
  • Annen bankaya başvurduğunu ancak bankanın kredi başvurusunu reddettiğini söylesin... Gerekçe olarak da annenin veya sen veya kardeşlerinden birinin geçmişte takibe düşmüş borcu olduğunu söylesin...

0|0
    0|0
  • en sakat iş... heleki sabık bırıne verılmemeli,burnunuz kurtulamayabılır pislıkten,en guzelı vermıyorlar deyıp sıyrılmak

0|0
    0|0
  • Kocam izin vermiyor desin.

0|0
    0|0
    • annemin kocası yok

• Kefil bile olmasın, yoksa yine sorun olur. Arkadaşlık yardım gerektirir ama olanı verirsin, borç alıp vermezsin.

• kardes kadın menfati icn annen ıle kankalar emın ol oduyemezsenız cok buyuk sıkıntılar cekersın bankalar yasal tefecılerdır yazık gunah olur aılen cok sıkıntıya ceker annen kabul etse bıle sen etme engel ol yanı

0|0
    0|0
  • kredi işi yaş iş arkadaş

0|0
    0|0
  • sakın yapmasın öyle bişey.

0|1
    0|0
  • Sakın ama sakın!

o kadın asla parayı ödemez

0|0
    0|0
  • ne kadar olduguna baglı 5 mılyar falansa bırakın ceksın oder

0|0
    0|0
    • Bes bin lira icin bes yillik kredi olmaz yuksek miktardir

• Hipotek edelicek mal yok uzerımde sıgortam vs de yok geçen yıl başvurdum hipotek istediler gostereemediğim için çıkmadı .d bıçukadar basit.

0|0
    0|0
    • annem memur. isteyen kişi de memur yıllardır kredi çekiyorlar her şeyini iyi biliyorlar

• Verirseniz senet yapın yani yalanla dolanla olmaz tanıyorsa. Ya direk reddeceksin ya da vereceksiniz

Kızlar Ne Diyor 4

• O zaman çocuklarımın rızası yok desin, mecbur değil hayır demesini bilmezse bir insan başına her türlü şey gelir..

0|0
    0|0
  • annemin kocası yok demişsin. bunu söyleyebilir. ben geçindiriyorum ya ödemezsen sıkıntıya girerim diye söylesin. biz yaptık o hatayı siz yapmayın. kimseye güven olmaz bu devirde.

0|0
    0|0
  • bana kredi vermiyorlar haminne desin :S

0|0
    0|0
  • annen ile baban ayrı değil ise eşim izin vermiyor sizin yüzünüzden tartıştık aile huzurumu bozamam falan desin annen. birazda annenin konuşmasına bağlı dik bir şekilde kesin bir ağızla hayır derse çok fala zorlayamazlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...