Eşinizi ya da sevgilinizi yatakta başka biriyle yakaladınız.Neyaparsınız?

Arkadaşlar gözünüzü kapatın ve bir anda canlandırın.İlk yapacağınız hareket ne olur?

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• ilk kadınının saçını tutarım çekerim sürüklerim duvara ve yere vururum şimdi diğer serefsizde beni tutmaya çalışcak elimde kadın vazo bulurum kafasına atarım adamın bayılır büyük ihtimal sonra kadını geldi sıra yere vururum sonra bir sopa bulup kadının kafasını bacağımın aRasına alırım o sopaylada kanatırım kafasını baygın hale gelene kadar sonra onu bırakırım adama geçerim sızılayıp duruyo onun şeyine bir güzel sopayla vururum sonrada her yerine vururum artık adam heryerini hissedemez derece olur onları öyle bırakıp giderim bu kadar ohh bee :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Önce kızı evden atardım. Sonra ben de terkederdim evi.

0|0
    0|0
  • "Kapıcı nerede?" moduna girerdim muhtemel.

Ben şimdi böyle diyorum da.. Görsem bir şey demeden çekip giderim. Sonra da ortalardan kaybolmalar, tripler ve hiç geçmeyecek olan öfke falan filan.

0|0
    0|0
  • link

ötesi yok.

0|0
    0|0
  • Dakikasinda gidip bende aldatirim :)) saka bir yana. Affetmem bosarim

1|1
    0|0
    • "açıklayabilirim" dese bilemi ?

• kıyamam ona ben ya.Şapşirik nasılda şaşırıyo :)))

• Aldatan kocanin biyerleri kopsun insallllaaahhhh :D anladin sen onu :))

• Kadına temiz bir sopa çekerim sonra sevgilimse ayrılırım. eşimse boşarım hemde donuna kadar alırım dedikleri tarzda.

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum gerçekten . şok anını atlattıktan sonra kızı iyi bir döverdim . kafasini duvara vura vura bayildirdim :) sevgilime gelince sıkı bir yumruk bir dr kafa atardim :) sonra basar giderdim heralde .

0|0
    0|0
    • +10 favorimsin ama yumruk atacak kadar güçlümüsün aceba :))

• şu oyunlar varya hani kum torbasına yumruk atıyosun gücünü ölçüyo :) orda bayağ iyi yapıyorum . bir de bir kavgada kızın suratına yumruk atmıştım morarmıştı . beklemediği bir anda atarsam etkili olur diye düşünüyorum :D

• yakaladım :D

1|1
    0|0
    • neyaptığınıda yazsaymışsın eğlenirmişiz meğersem

• kız hemen banyoya kactı bende peşinden gidip kapıyı kitledim sonra allah ne verdiyse kızı fena hırpalamıstım kafasını klozete soktum :D o sırada sevgilimde kapıyı kırdı kızı bayıldı sanıp ona bakarken bende kactım bidahada görmedim zaten :))))

• sevgilinin yerinde olsam tuvalete girer threesome çekerdim.Küsler barışır,daha mutlu yarınlara yelken açardık..(şaka tabiki)

• ilk önce şokun verdığı etkiyle ağlardım, ondan sonrada onun (polis olduğu için) silahını alır ıksınıde vürudum.

0|0
    0|0
  • terk ederım

0|0
    0|0
  • Ya pardonda bir sey sorcam sen niye her zaman bu tur seyler hakknda soru soruyorsun sadece merak ettim relax so:))

0|0
    0|0
    • cümle sonundaki relax so neyce onu çözemedim,Bu tarz derken tarzıda çözemedim.Ne tarz soruyormuşum?

• Tabikide normal katiliyorum, seni takip etmekmi? Sadece yazdigini gormustum bir kac defa o kadar :)))

• tamam bibiğim

• heyyy grup sex vakti

0|0
    0|2
  • Bensiz mi başladınız ne ayıp!

0|1
    0|1
  • Tarardım ikisinide silahla.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çıkıp giderdim. Ne olacak yani. Beş para etmez iki mahluk için elimi kana bulayıp da hayatımı hapislerde mi geçireyim yani... Tek kelime bile etmezdim. Benim kaybetmediğim kesin. ( Ancak öyle bir ihtimal yok kesinlikle)

0|0
    0|0
  • Sessiz ce odaya girer torpil atardim

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey demem önce eşime veya sevgilime okkalı bir tokat atar sonra yanında yatan o adama sağlam bir yumruk geçirirdim. Sonra da küfredip çeker giderdim.

0|0
    0|0
  • Onları öldürürdüm. silahımda ne kadar mermi varsa kafalarına boşaltırdım.

0|0
    0|0
    • aynen öyle beni sevmeyen insanı zorla tutacak değilim. defolur gider beni bırakır evliyse boşar sonra ne halt ederse etsin. ama hem beni hem başkasını idare edecek kişi benim onurumla oynamış demektir. onur kolay kazanılacak bir şey değildir.

• "Kolay gelsin, rahatsız etmiyim." derim.

0|0
    0|0
  • ikisinide desert eagle ile gözümü kırpmadan vururum .

0|0
    0|0
  • link birden aklıma geldi.

0|0
    0|0
  • kufur ederım bolca sonrada rezıl ederım herkese

0|0
    0|0
  • Parmaklarımda yumruk atmaktan kanayan diş izleri

0|0
    0|0
  • Cinnet mode.