Sıkılanlar davetlidir biraz eğlenelim

Bu akşam değişik bişeyler yapalım. Sıkıntı değil mi alın size cözümü. Herkes itiraflarını anlatsın. Ama güzel bişey olsun şöyle kimseye söyleyemediklerimizden. Her konuda yazabilirsiniz isterseniz cinsellikle alakalı isterseniz sporla. Belki de eski sevgilinizle. Nede olsa gizliden cevap diye bir şey var. Hadi bakalım bende itirafımı yazıyorum. Lütfen saçma diyip itirafınızı yazmadan geçmeyin. Pekiii Sizin itirafınız nedir ?

-Küçükken dedemlerin bağına gittiğimde ağaca çıkar ağacın tepesinde çavuşu tokatlardım bunu yapmak fantezi olmuştu

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• küçükken bir sübyancı şerefsiz annem babam evde yokken aramıştı.ben de pek bir şey bilmezdim.ergenliğe girmemiştim daha.ev telefonundan aramıştı.nasıl bulduğu da ayrı muamma.murat olduğunu söylemişti adının.küçük ve saf olmasaydım ne amaçla aradığını anlayabilirdim.bana masturbasyon yaptırdı.ben ne olduğunu bilmeden.orayı elle dedi bana.ben psikoloji uzmanıyım dedi rahatlayacaksın dedi.bana sapık birşeyler söyletti.ben söylemeden önce o kötü bir kelime değilmi ama dedim masumca.ama birşey olmaz birşey olmaz dedi.söyledim.kapattıktan sonra annem geldi.anlattım.kızdı.babama söylemedik birşey.ben ne olduğunu anlamamıştım.neyse ki herhangi bir tecavüz olayıyla karşılaşmadım çok şükür.

Kötü bir anım.Annem biliyor ben biliyorum sadece.

Çocuklara bu tür konular hakkında bilgi verin.Sonra saf saf dolaşırlar.

0|0
    0|0
    • Bildiğin itiraf olmuş bu. Böyle hayvanlar da var tabi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...