Sen iyi biri misin ?

İnsanları neye göre yargılarsınız ?.. Biz sanki ne kadar iyi biriyiz de hep karşımızdaki kişiler hakkında yargılar savurma hakkını kendimizde buluruz ? Neye göre ve kime göre nekadar iyi nekadar kötüyüz ? Ben iyiliğin ve kötülüğün, hayatın insanı sürüklediği yaşanmışlıkların karakter olarak yansıması olduğunu düşünüyorum.. Peki siz ?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Aslında ıyılık ınsanın kalbınde olan bırseydır. Senın kalbın ıyıyse ve temızse ne yasarsan yasa orası hıc kırlenmez herseye sakın olgun baktırır kalp oyle bırseykı karakterının beynıdır kalp. Kalbın ıyıyse sen ıyıysen ne yasarsan yasa ıyısındır ama kalbın kotu ıse kırlenmıs ıse karakter denen bırsey zaten olmaz:)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öyle söylerler

0|0
    0|0
  • Hickimse duz beyaz ya da duz siyah degil.Insanlari uzebilecek kadar kotu sevindirecek kadar iyiyim iste:)

0|0
    0|0
  • İyi biriyim desem bile bu nickle kim inanır ki :D

0|0
    0|0
  • aslında bakarsan dışardan ufak tefek sıradan masum görünen özümde kinci nefret doluyum. ama nefret dolu olmak insanı kötü mü yapar? bence yapmaz. beni böyle yapan beni küçümseyenlerdi zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne yaparsan yap bu sadece iyi olmak için değil tüm hususlar için geçerli; karşı tarafın anlayabildiği kadardır. Tabi bu dışarıdan bakan bir göz için. Ama özünde herkes iyidir kendine sorulunca. Mahkuma bile sorduğunda ne suçun vardı diye ben suçsuzum der. O yüzden iyi biri olduğumu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • İyi birisiyim

0|0
    0|0
  • bilemedim kardeş kötülüklerimi ve iyiliklerimi tartmam gerekir o yüzden ne zaman ışınlanma makinesi icat edilirse o zaman cevap verebilirim

0|0
    0|0
  • öyle olmaya gayret ediyorum

0|0
    0|0
  • İyi ya da kötü kavramı olaya neresinden baktığınıza göre değişir.

0|0
    0|0
  • Siyah ne kadar parlarsa o kadar iyiyimdir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...