Türk insanlarının bazıları neden böyle !!!!

Bizim insanlarımıızı seviyorum ama neden bakımsızlar neden giyinmelerine dikkat etmiyorlar ? aranızda bazıları diyecek parası olmayabilir falan onları hesaba katmıyorum zaten...Elinde varken kullanmayı bilmeyenlere uyuz oluyorum...Hele bazı erkeklerimiz ne kadar hödük yaaa ilk defa kız görmüş gibi bakıyorlar azıcık adam olun bee koreli erkekleri örnek alabilirsiniz kibarlık konusunda :)) bugün bir kız gördüm bakımsızdı :S hem kilolu hem giymiş kısa bir sort selültleri vardıya niye insanların göz zevkini bozuyo bu insanlar aa yeter valla uyuz oluyorum ne oluuur yalvarıyoruuum türk insanarımızın bazılarınaaaa ne olur erkekler erkek gibi giyinsin kızlarda kız gibi giyinsin cicili bicili olun bakımlı olun...Küçüklükten beri diyorum Türk bir erkekle evlenmeyeceğim diye...varsa anlattıgım gibi olblr .D erkeklerde kezbanlardan uzak dursun :))

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes istedğini yapmakta özgürdür bana göre seni zorla türkle evlendircek halleri yok :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kimisinin durumu yoktur.Kimisinin moda ile alakası yoktur.Kimisi kendi tarzını kendi yaratır.Kimisi birine özenmeye çalışır.Özendiği kişide manken gibi durur ama kendisinde iğrenç durur yani bir şeyler olur.Sadece Türkler için geçerli değil kaide.Her ülkede var.Bence her şeyden ve herkesten önce kendimize bakmalıyız.Yanlış anlama sakın sana değil sözüm hepimiz için için benim onun ve herkes için geçerli.Hem de insanı dış görünüşüyle yadırgamak gerçekten hoş bir şey değil.Sözüm meclisten dışarı.

0|0
    0|0
  • Sen kaç tane Koreli tanıdın be güzelim? Koreli dizi oyuncularıyla Koreyi öğrendiğinizi sanıyorsunuz. Sen de ve senin gibilerde AŞAĞILIK kompleksi var. Evet. Diğer ulusları kendinizden aşağı görüyorsunuz. Genelde Türklerde var bu. Sen benim fistanlı teyzelerime, şalvarlı emmilerime kurban ol. Git kendin cicili bicili giyin de sustalı maymun gibi gez ortalıkta. Al şöyle;

link

0|0
    0|0
    • önce benim ne demek istediğimi anlasan böyle bir yorum yapmazdın ;) sağol yinede ;)

• düşüncene saygı duyuyorum ve haklı buluyorum,ancak yabancı bir erkekle evlenicem kısmına pek ihtimal vermiyorum.çünkü etrafta giyinmeyi,konuşmayı,oturup kalkmayı bilen nice türk erkekleri varki,italyan,fransız(bide koreli çıktı) erkeklerine taş çıkartır.sadece sen onlara denk gelmemişsin.

0|0
    0|0
    • öyle birisi varsa zaten yabancı birisine gerek kalmaz tabiki. Teşekkür ederim yorum için.

• Cunku cok cahil ve egitimsiz kultursuz bir topkumuz oyle yetistirdik

0|0
    0|0
    • evet kesinlikle ya..Kore de varya orada kimsenn zamanı yok eğitime o kadar önem veriyorlar ki araştırsan anlarsan :))

• Kimseyi kendisine bakması için zorlayamayız ya :)

0|0
    0|0
  • bende sandalet tşörtle gezıyorum corapta yok

0|0
    0|0
  • ben o kezbanlara hastayım ne diyon sen süslü!

0|0
    0|0
  • Esra Erola teşriflerinizi bekleriz:)

0|0
    0|0
  • bizim insanımız denize donla boxerla giriyor, daha ne bekliyorsun

0|0
    0|0
  • ingilterede değiliz malum

0|0
    0|0
  • günde 3 kere görüyorum bu soruları aga adamlar degısmıyo sız kabullenın :D

0|0
    0|0
  • koreliler bu konuda tamamen ırkcı oldugunu duymustum ya da okumustum ikisinden biri

0|0
    0|0
    • korelileri iyi araştırmanı tavsiye ederim arkadaşım. :))

• duydugum kadarıyla esmer olan insanları dıslıyorlarmış bacım.

• kötü bişey olunca türk ıyı bıseyde türkıye o kadar etnık grup varken neden türk diyorsun kı kafamı cevırıp bakmam gıyımım kusamımda ıyıdır benı ne kattın?

0|0
    0|0
    • Bazıları.. dediğimi zannediyorum arkadaşım ama sen üzerine alındın galiba... Bende insanlarımı seviyorum sadece bu tür şeylerden şikayetciyim...Herkesn gözyummasından şikayetciym.

• yazma uyuz oldum sana

• ben senı cok sevdım

Kızlar Ne Diyor 3

• He kezban he , Türkler de sana meraklıydı zaten

öyle bir anlatmışsın ki sanırsın bütün Türk erkekleri senin peşinde,

hem sana ne milletin bakımsızlığından?

0|1
    0|0
  • haklisinda bu sadece turkler icin gecerli degil benm oturdugum ulkedede cok patavatsiz giyinen var zengin olsalar bile rahat kiyafetler giyiyolar bakim yapmiyolar bende sevmiyorum oyle insanlari ama herkesin kendi akli var :)

0|0
    0|1
    • evet de onlarda aklı olup kullanmıyorlar maalesef :)

• bakın terch meselesı bu bu gün facebook'un sahbı mark zuckerberg terlik ve şortla geziyor biliyormusun? sizene ya mlletn zevknden takmıyolar ztn sızı

• giyinmeyi bildikten sonra gezebilir !

• Saskinlikla okudum yazdigini :)

Ozellikle Turk kadini bakimsiz değil..Turkiyede sokakta dolastinmi kadinlar sanki dugune gidio..o sekilde bakimlilar..oysa gittikleri yerler carsi pazar avmler..

0|0
    0|0
    • düğüne gidiyo gibi giyiniyo diyorsun ama uyum yook ortada :))

Yükleniyor...