Mini etek giyen kadının durumunu çözebiliyor musunuz?

Ya o eteği giydin tamam da iki de bir aşagıya çekiştirmek niye.. Madem giyiyorsun oturunca açılıyor o zaman baştan niye giydin?

Ya da bu yazın modası şortlar.. Poposunun yanaklarına kadar açmış millet arkasından bakınca ters ters bakıyor bakma diye.. Bakınca da abazan oluyorsun. Yakında donla gezerim canım bu çok normal abazanlar bakıyor derler

Ne düşünüyorsunuz

Güncellemeler:
benim vücuduma laf atanlar burada kendi vücutları bişiye benzemeyenler :)
ben şahsım adına konuşuyorum popo yanaklarına görünecek kadar açarsanız bakarım arkadaş

0|1
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Bakma demek sacma ama boyle yiyecekmis gibi de bakmayin yani :) Bakmak var bakmak var.Illa bakilir ama en azindan yurtdisindaki kadar olmali.Bir de cekistirir cekistirir bize ne ya.Demek ki hem giymek istedim hem de rahatsiz oldu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Genelde türkiyenin kro dolu kesimlerinde bu durumla karşı karşıyayız . İzmirde kesinlikle bakma şu bu bir durum görmedim ben insanlar doymuş ve abaza değil :) etek giydin vay efendim oturmayı kalkmayı bilmiyor düzeltse neden giydin her kıyafetin bir zorluğu var onu taşımanın olayıda o kıçını açmak için giymiyorsun sonçta onunda bir adabı var.

1|0
    0|0
  • senin profil foto mu düşünüyorum

peki senin ki nasıl bir teşhircilik

0|0
    0|1
  • lan ne kadar derin meseleler bunlar (!)

ülkeme bak be. nelere kafa yoruyorlar. maaşallah (!)

0|0
    0|0
  • bankacıdan da farklı bir zihniyet beklenemezdi .. ben giymiyorum ama giyen yakıştırdığı için giyiyordur özgürdür bakmıycaksın bu kadar basit. neden mayo yerine bikini giyorsunuzdan farklı değil bu anlayış..

0|0
    0|0
  • çıplak vücütla bu soru ne alaka

0|0
    0|1
    • neden gizlisin

• açık resim koymuşsun açıkları kınıyorsun onun için dedim laf sokmadım

• açıkları kınamıyorum:) yanlış anladın sen.. ben madem açıyorsun tamam hoş gözüküyor neden kapamaya çalışıyorsunuz diorum ya da neden bakana laf atıyorsunuz demeye getiriyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende boxer'le gezicem bakana ne bakıyon abaza diycem..

Nasılsa onların giydiği şortlar benim boxer'm den kısa mk ne fark var .

0|0
    0|0
    • aynen ... yook anlamıyorum arkadaş g...tün ortada belli ne bakmıcam.. o kadar açana herkes bakar :D

Yükleniyor...