Nutella bağımlılığı! Siz hiç böyle çok kalorili sevdiğiniz yiyecekten sağlığınız için vazgeçtiniz mi?

İlk başta şunu belirteyim ben sosyal ağlarda öyle "Nutella yiyorum herkes görsün hüloo" diyerekten gezinmiyorum çok fazla bağımlıyım. Aynı zamanda diyet yapıyorum ve nutellanın bir kaşığı tam 100 kalori yani günde 2-3 kaşıktan fazlasını yememem lazım. Eskiden engel oluyordum kendime ama artık hiç olamıyorum sigaradan beter yemin ederim :/ Siz hiç böyle çok kalorili sevdiğiniz yiyecekten sağlığınız için vazgeçtiniz mi? Lütfen dalga geçmeyin en az altı kaşık yemeden duramıyorum :(

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bunun bağımlılık olduğunu düşünüyorsan psikolojik destek almalısın...

0|0
    0|0
    • bağımlılık mı bilmiyorum cidden zor duruyorum öyle olmasa bu kadar dalga geçebilme potansiyeline sahip bir siteye kadar sormazdım..

• Burdan aradığın cevabı bulamazsın ki zaten... Biz doktor değiliz...

• amacım doktor değil zaten, eğer çok sevdiği yiyeceği zorla bırakmış biri varsa nasıl bıraktığını sormak istedim

Erkekler Ne Diyor 9

• Çikolata yemem yasak :))

0|0
    0|0
  • nutellayı damardan alıyordum ama sonra cokellayı farkettim muhahahhahahhaha

0|0
    0|0
  • Sarelle daha düzel.

Ben yiyip yiyip kilo alamayanlardanım ne yediğim hiç sorun değil :/

0|0
    0|0
    • şanslısın :) bende çocukluğumda hiç öyle sarelle falan sevmezdim, nutella çıktı başımın belası oldu :(

• Iste tam da bu yuzden denemeye cekiniyorum :)

0|0
    0|0
  • nutellayı bırak keçiboynuzuna başla :D gerçekten hem faydalı hemde kemirirken falan zaman geçiyor unutturur sana nutellayı. Şerker oranı da o kadar fazla değil kalorisi daha azdır muhtemelen.

0|0
    0|0
    • küçükken bağırsaklarımı bozup 1 hafta hastanede yatmama neden olmuştu o keçiboynuzu :D

• abartmamıştım yahu bağırsaklarım bozulmuştu :D tavsiyen için sağol yine de :) denerim bakalım bu soruyu buraya sormakla hata yaptım zaten hanzolar türedi :)

• Gördüğüm kadarıyla her soruda olan aynı..uzun zamandan sonra ks ye tekrar üye oldum ama çok değişmiş böyle değildi önceden..

• hep bu ekşiciler yaydı bu nutellayı

0|0
    0|0
    • ekşiciler mi? onu bilmiyordum bak :)

• Yiyende ölmüş yemiyende

0|0
    0|0
  • sokacam nutellana ya kezban

0|0
    2|0
    • sen anca kendine sokarsın hanzo ;)

• ondan sonra bu koca kıçımı bir ayda nasıl erititm soruları gelsin bırakın artık su cikolata nutella bagımlısı ergen tiplerini

• sanane? sana mı sorduk? yorum yapmak gibi bir zorunluluğun yok git hanzoluğunu başka yerde tasla.

• İlla bağımlısı olacaksan sarelle bağımlısı ol nutella neymiş la gevur şeyleri yemeyin. sarelle aynısı işte illa artis olacanız dimi

0|0
    0|0
    • sorma nutellaylada bir artist olunur ki :)

• facebookta falan görüyorum herkes nutella reklamı yapıyor. Sarellenin nesi var onu ye onu :D onu da çok seversin

• ben reklam falan yapmıyorum yahu öyle facede falanda nutellanın reklamını yapan biri değilim öyleleri yüzünden neden her nutella seven kız kezban durumuna düşüyor ki :D sarelleyi falan çocukluğumda çok denedim ama sevemedim, keşke nutellayıda sevmeseydim :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende cips çok yerdim eskiden 2 büyük paketi bitirirdim onunda kalorisi hiç masum değil ve bir o kadarda sağlıksız. Şimdi şimdi azalttım iyice zaten bir süre sonra bıkmaya başladım.

0|0
    0|0
  • Küçük kavonoz nutellayı 1 günde yerdim artık yemiyorum :\

0|0
    0|0
    • 1 kavanozda çok yahu :D şeker komasına girmediysen şanslısın

• nutellaya bayılıyorum bn de...

0|0
    0|0
Yükleniyor...