...Arkadaşınıza çok ihtiyacı olduğu için borç verdiniz...........

Çok yakın zamanda geri vereceğini söyledi,gel gör ki aylar geçiyor geri vermiyor,sizinde bu paraya ihtiyacınız var,ve oda durumunu düzeltmiş artık..Ne yaparsınız? Paranızı geri ister miziniz? Sonuçda paraya ihtiyacınızda var..

Hani bir söz vardır...Borç isteyenin bir yüzü kara ,vermeyenin 2 yüzü

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bir arkadaş 15 gün sonra vermek üzere borç aldı. yaklaşık 8 aydır geri vermedi... geçenlerde başka bir arkadaştan borç istemiş. arkadaşta bir bakayım ayarlayabilirsem akşama veririm demiş. bende bunu duydum gittim arkadaşasaöyledim. benden aldığı borcu vermedi diye. şimdi kimse borç vermiyor ineğe.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• aynı şey benim başıma geldi ihtiyacım vardı borç verdiğim iki arkadaştan istedim verdiler ikiside dene bakjalım sonuçta senin hakkın senin paran

0|0
    0|0
  • valla sana samimi olcam canımdan kanımdan olmadıktan sonra gerisi hikaye ben parayı kolay kazanmıyorum ararım kardeşim senin bana borcun vardı sıkıştım temin edebilirsin onu bitti

0|0
    0|0
  • Dostla pek alış veriş yapmam...

0|0
    0|0
  • valla o konuda çok utangaçım desem?

0|0
    0|0
  • yani borç istediğim için istemem ama ihtiyacım varsa istemişssemde

verdiğim borcu kafasına kalkarım.

0|0
    0|0
  • senden ondan verdiğin kadar borç iste al geri verme ödeşin :)

0|0
    0|0
  • eğer ıhtıyacın varsa ucundan bıraz çıtlat

0|0
    0|0
  • Ben isteyemiyorum

0|0
    0|0
  • Durumu düzeldiyse uygun bir dille isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Borç vermem :\

0|0
    0|0
    • biri çok zor durumda olduğunu söylerse? hemen yarın vericem dese7

• Borç verirken gözden çıkarıyorum o parayı zaten.İstemem çok büyük bir miktar olmadığı sürece.

0|0
    0|0
  • o senden para isterken cekinmemis, sen kendine ait parayi isterken neden çekiniyorsun ki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...