Siz bu durumda ne yaparsınız?

Bir kızı çok seviyorsunuz,evleneceksiniz.Çocuğunuzun olmayacağını öğreniyorsunız.Yine de onunla evlenir miydiniz?Yoksa çocuk sahibi olamayışınızın aşkınızı tüketeceğine inanarak terk mi ederdiniz?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Çok zor bir soru bunu da kendime soruyordum bu bir imtihan ne yapacağımı kestiremiyorum çocukları çok severim ama evleneceğim kadını bırakırmıyım bilemiyorum evlenmemişsem olabilir de evlenmişsem olmaz gibi...

1|0
    0|0
  • biriyle ilk önce sevdiğin için evlenirsin çocuk sahibi olmak için evlenmezsin tedavileri var bu işin oda olmassa yetim çocuklar var oda olmadı 2 kişi dünyayı dolaşırsınız yer içer eğlenirsiniz sorumluluklar az olur her şeyin iyi yönünü görmek lazım

1|0
    0|0
  • bilmiyorum ama çocuğumuz olmadı hoop ayrılalım diyen birini tanımadım birtanıdığım var çocukları olmuyor hep hastahanedeler olması için uğraşıyorlar hiç ayrılacağım dediklerini duymadım .. ..

1|0
    0|0
    • Ben duydum var öyleleri.Çocuğu olmuyor diye boşayan insanlar mevcut

• duyduğum kadarıyla az kişi..

• bir dizide vardı adam çocuğu olmuyor diye kadınıda çok seve seve ayrılmıştı sonra yeni çocuğu hep hastanelerde süründü doktoruda eski ayrıldığı kadındı hiç mutlu değildi falan filan buda ilahi adalet mi acaba

• evlenirim çocuk olup olmaması benim için sorun değil ; önemli olan eşimin ve benim mutluluğum

1|0
    0|0
  • Tabikide mahsuru olmaz benim için , eğer seviyosam ki ben tam severim :) problem olmaz.

1|0
    0|0
  • Benim için sorun yok.yeterki seveyim ve onun beni sediğini gerçekten hissedeyim. İkinci söylediğim çok önemli.eğer buna gerçekten inanırsam , yürüme engeli olsa bile sorun değil.

1|0
    0|0
  • evlenirdim.

2|0
    1|0
  • olmadı evlatlık alırız canısı, evlenmeyi düşünecek kadar çok sevdiğim birini çocuk olmayacak diye bırakır mıyım hiç aaaa

1|0
    0|0
  • sen kabul etmessen bır başkası kabul eder onu senın aklında hep onda kalır sevdıysen katlanıcaksın

1|0
    0|0
  • yetimhaneler ne güne duruyor.belkide kendi evladından daha hayırlı çıkar...

1|0
    1|0
    • o da seçenek ama kendi çocuğunun yerini tutmadığını idda edenler azınlık değil.

• Daha mutlu olmaya çalışırdım. Sevdiğim kadının bunu aklına bile getirmesini istemezdim.

1|0
    0|0
  • gider kimsesiz çocuklar vakfından bebek alırız bir tane olur biter mk

1|0
    0|0
  • bayıla bayıla evlenirim ne güzel işte ben zaten çocuk sahibi olmak istemiyorum ohh çok iyi olur

1|0
    1|0
  • cok derınden geldı bu soru dusunmem gerek :(

0|0
    0|0
  • sevgi varsa dağları yıkarsın ya

0|0
    0|0
  • neden olmasın ki?

0|0
    0|0
  • ben de çocuğum olamayacak diye düşünüyorum, o yüzden çok kıza soğuk davrandım, tersledim hep istemesem de, bunu birine yapabileceğimi düşünmüyorum her kız anne olmak ister sonuçta

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızla evleneyim kısır olmaya razıyım

1|0
    0|0
  • Evlenirim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...