Beşiktaş'ta ki değişikliğin nedeni ?

Beşiktaş bu sene çok farklı. Zevkle izlettiriyor ve takım oyunu yolunda büyük çaba sarfetti. Bu değişimin nedeni sizce nedir ?

BEnim şahsi görüşüm Biliç faktörü...

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• Bilic- Önder Özen arasındaki uyum takıma da yansıyor haliyle. Geçen seneden zaten hücum yönüyle iyi bir Beşiktaş izliyorduk lakin cücük göz samet bir türlü takım savunmasına aşılayamamıştı bizimkilere. İsabetli transferlerle kale güvende Gökhan Töre tekrar özüne döndü kadromuz sakatlıklara karşı daha geniş bir sol bek eksiğimiz var o da olsa muhteşemiz ;)

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabikide Bilic. Kalitesi tartışılmaz ve iyi bir teknik direktör olmasından çok Türk futbolunu iyi biliyor.

2|1
    0|0
  • Gel gs li ol :))

1|2
    1|1
  • kesinlikle biliçç :) süperiz <3

1|1
    1|0
  • Başlarında koskoca Hırvat direktör var..

Ben Hırvatistan aşığıyım,başarılı olacağından emindim zaten ülkemize gelen ne hırvat teknik direktörler ne de oyunculardan başarısız olanı görmedim,en azından benim gördüklerim başarısız değildi.Teknik direktörleri sayesinde coşuyorlar zaten

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• başkan adam gibi adam,taraftar inandı,takımda kadro derinliği oldu,bilic bu işin görünen yüzü oldu ve birleşince başarı kaçınılmaz

1|1
    0|0
  • Sadece bilic olarak görmemek lazım bir surecın sonunda bu hale geldık. Dahada üzerine koyup devam etmek ıstıyoruz.

1|1
    0|0
    • Kesinlikle Biliç-Özen uyumu ve tabiki futbolculara özgüven gelmesi büyük fark

• tek bir sebebe bağlayamayız bunu. ilk tromsö maçından sonra bilic'e sövenleri de gördüm. mutlaka bilic'in çok etkisi var hatta önder özen'in bile. ama takım gerçekten çok güzel kenetlendi ve takım halinde savunma yapılıyor. ersan bile sıfır tecrübe ve noksan yeteneğiyle sol bekte elinden geleni yapmaya çalıştı. bugün atiba sol bekte sırıtmadı artık ersan'ın işi zor. bugünkü kadroyu ben çok beğendim. atiba sola geçince oğuzhan'a da yer açıldı ve ozzy'miz kulübeden kurtuldu :) şu 2 haftadan da 6 puan alırsak ligin en erken şampiyonluğunu ilan ederiz diyorum. sol bek transferi yapıldıktan sonra ligin en kaliteli kadrolarından birine sahip olacağız.

1|0
    0|0
    • Tespitlerin çok doğru hocam. İnşallah mutlu sona ulaşacağız

• Asci nekadar ustaysa yemek okadar lezetli olur buna yapilan transferlerdeki isabet oraninida katarsak tadindan yenmez tek üzüldügüm sey gökan töre kiralik degilde bonservisi ile alsalardi cünkü gökanin kalitesi ortadaydi simfdi adam busene parlar bonservis olur 10 veya 15 milyon euro bu parda besiktas icin su sartlatda cok büyük para bunu öngöremediler bizimkiler ta aldiklari gün yakinmistim kendimce

1|1
    0|0
  • bilinç faktöründen ziyade yıldız almayı bırakıp gençlere yatırıp yapmayı akıl etti sadece . Bu durumu geçen yıl dentinho transferinden öncede başarmış olsalardı zaten şampiyondunuz.

1|1
    0|0
  • sosyalist takım yarattılar ondandır.

1|1
    0|0
  • kesinlikle biliçççç

1|1
    0|0
  • biliç,kale,almeida,fernandes,atiba...

1|1
    0|0
  • "Önder Özen"

1|1
    0|0
  • biliç çok iyi bir teknik direktör kesinlikle o

0|0
    0|0
  • Menemen kafalı sametin gitmesi iyi oldu sametin çalıştırdığı takımlar 2.yıl başarılı oluyor çünkü biliçinde faktörü büyük tabiki. İnşallah böyle devam eder

1|0
    0|0
  • Beşiktaş'a bu sene mütevazı adamlardan oluşan bir kadro kurdu.

1|0
    0|0
  • stad büyüdü herşey büyüdü

1|0
    0|0
  • slaven biliç geldi eski beşiktaş geri geldi şampiyonluk adım adım gelıyo

1|0
    0|0
  • nereye kadar

0|0
    0|0
  • bencede biliç faktörü çünkü kadroda çok değişiklik olmadı