Renktaşlarım yorumlarınızı bekliyorum

Beşiktaş-Gaziantep maçı skor tahminleri alalım kaç tana sallarız bence 3-1 bizim maç

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben koyu bir Galatasaray taraftarıyım bu sene ya biz ya bjk şampiyon olur diyorum bu akşam ne olur bilemiyorm ama bilic cok beğendiğim bir teknik drektor ayrıca bjk nin uefa kupasından diskalifiye edilmesine üzüldüm gerçekten en az çeyrek final oynardı diye düşünüyorm

0|1
    0|1
    • uefanın şerefsizliği madem kuralara katıyorsun takımı cezayı seneye verecektin bu sene gidecekti , bende senin gibi düşünüyorum ya BJk ya Gs şampiyon

• geçen seneye göre çok daha iyi bir kadro iyi bir teknik adam projeler ve para var bu sene bile şampiyonluğu kaçırsalar dahi seneye banko oluruz oturmuş türk oyuncular var yabancı sıkıntımız yok

• seneye transfer döneminde bjk da yabancı sınırından dolayı ağlamaya başlıcak bizim gibi

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 14

• 3-0 Beşiktaş

1|1
    0|1
  • Beşiktaş kazanır

0|1
    0|1
  • çok iyiydik dolu dizgin devam hedef belli

1|0
    0|0
  • O taraftar her türlü galibiyeti hakediyor..

0|1
    0|0
  • Beşiktaş maçına tahmin yaptığım zaman maçı kaybediyoruz.Tahmin yapmıyorum bugün :D

Umarım kazanırız.

0|1
    0|1
  • Beşiktaş alır . Fenerbahçe ve Galatasaraylılar yenilmesini isteyecektir :) ...

0|1
    0|1
  • En az 5 atarsınız, renginiz kırmızı siyahtı dimi sizin ?

0|0
    0|1
    • maç skoru sana gelsin o zaman 3 te 3 yapan takımın rengi neyse odur rengimiz

• 2-0 alıcaz :)

0|1
    0|1
  • 2-0 biter bence

0|0
    0|0
  • 4-1 bak demedi demeyin :D

0|1
    0|0
  • Beşiktaş kazanır

3-1

2-0