Gicik oldugum kiz beni rezil etti

Çocuklugumdan beri tanidigim ve aslinda içten içe gicik oldugum bir kiz arkadasim var (hatta ayni mahallede büyüdük, anne babalarimiz arkadaslar) ve onun babasida benim babamda ayri fabrikalarda sef olarak çalisiyorlardi. Yalniz onun babasinin çalistigi fabrika iflas edince kendisi benim babamin çalistigi fabrikaya geçti, tabii şef olarak degil. Benim babam şef.

Dün bütün kizlar bir arada otururken (bir cafede bulusmustuk) muhabbet ailelerimizin çalistiklari yerden açildi, ve bende kiza sinir oldugum için ona herkesin içinde üzülsün diye 'muhtemelen baban sana seni utandirmak için söylememistir ama senin baban artik benim babamin emri altinda çalisiyor. yani benim babam senin babana bütün gün emir veriyor' dedim, ama hiç bozulmadi. Hatta üstüne 'ay aman görende babani holding sahibi falan sanicak. kimsenin kimseye emir verdigi yok, sen daha kendi babani bile taniyamamissin, tanisaydin onu burda emir veren dominant bir kisilik olarak tanitmazdin' dedi. O öyle söyleyince bütün kizlar bana zavalliymisim gibi baktilar. Bende o an duyduklarima inanamadigim icin hic bir cevap veremedim susa kaldim ve diger kizlar hemen konuyu çevirdiler.

Ne yapmaliyim? gerçekten orada o kizdan laf yedigim için çok utaniyorum simdi ondan daha da nefret ediyorum. hatta bu olanlari aileme anlattim onlarda bana kizdilar ve babam kendisinin kimseye emir vermedigini sadece yapilmasi gerekenleri anlattigini söyledi. Ne yapmaliyim lütfen yardimmm?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• hayatımda ilk defa içimdende olsa bir kıza esaslı bir tokat atmak geldi insanları küçük düşürmek nasıl oluyo öğrenmiş oldun :))

1|0
    0|0
  • İyi yapmış.Haksız durumdasın zaten git odana ağla

1|0
    0|0
  • Tavlayıp yataga atar o videoyuda xhamstera yüklerdimde banane sizden a.q..

0|0
    1|0
  • İyi söylemiş kız , ben olsam daha fazla saydırırdım , HATA sende!

1|0
    1|1
  • senin yaptıgına toplumda ne derler biliyormusun kancklık denır

1|1
    0|0
  • Hatalı sensin olan olmuş artık çok geç tek yapabileceğin bu tip hataları tekrarlamamak

0|0
    0|0
  • kıza bir özür borcun var kimseye yukardan bakmaya hakkın yok

0|1
    0|0
  • Benim babam senin babanı döver...

0|0
    0|0
  • ne boş işlerle uğraşıyosun nolcak o kızı mahçup edince çok mu mutlu olcan

0|0
    0|0
  • Benim babam senin babanı döver..

0|0
    0|0
  • başığa baktım ayrıntıyı gördüm bu ne öfke diyip çıkıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok ayıp etmişsin herkezin içinde solenecek bişi değil bak iyice ben duşmanım sana demişsin kısacası oda senden gıcık alıyordur :/

1|1
    0|0
  • Senin yaptığın hiç doğru bir şey değil. İnsanların arasın da küçük düşürmeye çalışmışsın oda altında kalmamış. Ben olsaydım onun yerinde suratına iki tane geçirirdim.

1|1
    0|0
  • ohh iyi demiş

0|0
    0|0
  • sen simdi bu yazdiklarinda ciddi misin yoksa bizle dalga mi geciyorsun?

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama hak etmişsin .insanları neden aşağılıyosun ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...