Maaşım 2000 tl kızın maaşı 5000 tl sizcesorun yaşar mıyız?

maaşım 2000 tl kızın maaşı 5000 tl sizce sorun yaşar mıyız? maaşım 2000 tl kızın maaşı 5000 tl sizcesorun yaşar mıyız?

Güncellemeler:
ikimizde üni mezunu ve memuruz ama kendi işimi yapmıyorum ondan maaş düşük.

0|0
10|20

En İyi Kız Görüşü

• yaşamazsın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• şahsen o kız ben olsam sen de sevgilim olsan ben bunu zerre önemsemem sevdiğim adamla evlenmişim isterse hiç çalışmasın paranın lafı mı var. benim kazancım onun, onun kazancı benim. senin paran benim param yok bizim paramız diye birşey var. ha çok sorun yapıcaksa evimizi o geçindirsin benim maaş da bankada biriksin çocuklarımıza yatırım yapalım ev alalım vs. sorun değil maddiyat.

0|1
    0|0
  • senin maaşın sana yetiyorsa sorun olmazz

0|1
    0|0
  • kız seni seviyorsa sorun olmaz bence aranızda para meselesi yaparsa bırak gitsin kızı abi ne uğraşıcaksın

0|2
    0|0
  • Evet,kesinlikle.. Aşk bir yere kadar.Aranızda en ufak bir tartışma çıktığında önüne atacağı ilk şey bu olmalı..

0|1
    0|0
  • 7000 lira niye yetmesin, yeter.

Eğer kızın maaşının senden daha fazla olmasının sorun olup olmayacağını soruyorsan da saçmalama. Niye sorun olsun ne var bunda

0|2
    0|0
  • Kızın iyi niyetine,karakterine bağlı bir durum. Her kavga da bunu gündeme getirebilir. Ama gerçekten bağlıysanız birbirinize hiç bir sorun olmaz. Tabi bir de senin psikolojine bağlı, çoğu erkek bunu kaldıramaz.

0|2
    0|0
  • egoist biriyse zamanla ezer seni.

0|1
    0|0
  • yaşarsınız ılk basta bunları konusmanda fayda var

0|1
    0|0
  • Sorun yok bence. 5000 tl maaş. . ne iş yapıyor ?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• eder 7000 tl egoist değilse iyi yaşarsınız ama nereye kadar bilmem :)

0|0
    0|0
  • Yaşamazsınız

0|0
    0|0
  • Kişisine Göre Değişir.Egosu Yüksek Biriyse Sorun Yaratır ama Değilse Sorun Olmaz Paranın Ne Önemi Var Sanki

0|0
    0|0
  • Maddi imkan ve kabiliyetini ön planda tutan bir kişilikse kaçınılmaz bir şekilde tartışmaların ana gündemine oturacak konuların başında gelecektir.

Eğer samimi ve içten bir sevgisi varsa sana tartışsanız dahi bu konuyu sana söylediğinde üzüleceğinden seni bu gibi konularla bel altından vurmayacaktır...

0|0
    0|0
  • İnşallah yaşamazsınız diyelim. Kızın karakterini bilmiyoruz ki. Eğer sen yerli yersiz saçma sapan erkeklik onuru bilmem ne diye tutturup kızı üzersen o ayrı.

0|0
    0|0
  • yerleri sen silersen ve güzel yemek yapıyorsan sorun olacağını sanmıyorum :):):):):):))::)):):):):):)::)):

0|0
    0|0
  • Kız hazımsız cahil biriyse başına bela alırsın.

0|1
    0|0
  • sen erkek olarak ağırlığını hissetireceksin her zaman, para mühim değil, evlilikte bunun lafı olmamalı.

0|0
    0|0
  • Ekonomik olarak ezilirsin. Başkada bir sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • yok kanka daha iyi işte xd

0|0
    0|0
  • ne iiş yapıyor ? bı memur nasıl bı kadar maas alıyor merak ettım

0|0
    0|0
  • direk öl daha iyi.

0|1
    0|0
  • kızın adamlığına göre değişir... parayı yüzüne vuracaksa sorunun alasını yaşarsınız..

0|0
    0|0
  • Ezilirsin zamanı geldiği zaman şimdiden konuş bence =)

0|0
    0|0
  • kız ne işle uğraşıyor ?

0|0
    0|0
  • Parasıyla üstünlük sağlamaya çalışabilir

0|0
    0|0
  • Dünya güzeli olsa kız bnden çok kazanıyorsa cık şansı yok..

0|0
    0|0
  • bunun bilincinde olup seninle beraberse sorun yok

0|0
    0|0
  • Sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Kafasını bozarsan donuna kadar satın alıp kapının önüne koyar. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...