Maçkolik sitesinde yorumları okuyor musunuz? :)

Evet iddaa oynayanlar bilir. Skor takip etmek için en popüler sitelerden biri maçkolik veya sahadan.com dur . Orada her maçın bir forum başlığı vardır. Ben gülmek için giriyorum oraya bazen öyle komedi yorumlar oluyor ki kahkaha atarak okuyorum. Hele çok banko bir maç patladığı zaman o maçın başlığına girip yorumları okuyun acayip yaratıcı orjinal küfürleri okursunuz ama anlık mesajalr bunlar admin hemen siliyor :)Birde yaran yorumlar var aklıma gelenler *ulan yatan kuponlari sobaya atmaktan evin içi hamam gibi oldu amk*ulan traş parasi bile kalmadi ortalikla apachi gibi geziyorum allah belani vermesin senin manu !:)sizinde koptuğnuz yorumlar varsa paylaşır mısınız :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• iddaa da şuana kadar eski parayla milyarlar kazanan biri olarak söylemeliyim ki o sitedeki yorumların hepsi boş beleş. futboldan anlamayanlar bile atıp tutuyor. en güzeli kendi bildiğin ve güvendigin maçları oynayıp kazanmak

• çoğunluğu öyle evet biliyorum ama azda olsa matıklı kalteliye yorum yapanlarda var özellikle nba maçlarında,

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben youtube yorumlarını bile küfürlü olduğu için okumuyorum.Espri anlayışım farklı..

• Düz küfürler değl öyle yaa, yaratıcı orjinal küfürler oluyor inci sözlükteki gibi diyebiliriz.

Hem sadece küfür olayı değil ya tepkisini ve maç hakkında bir düşüncesini hiç aklına gelmeyecek bir dille anlatıyor bazen. Tabi iddaa oynamığın için tam anlayamazsın neyse :)

• "Küfrün de yaratıcı-orijinalı varmış,mk ya"diyesim geldi yeminnen:/

• Hayır okumuyor ben

Erkekler Ne Diyor 6

• okumuyordum ama tahmin edebiliyorum

• paranın olduğu yerde neler olabileceğini tahmin etmek zor değil evet

• nope

• ulan yatan kuponlari sobaya atmaktan evin içi hamam gibi oldu amk...bunu ben de hatırlıyorum...vok komıktı ya

• istedikleri olursa o takımdan ve futbolculardan iyisi yok gelmesse yok küme düşersin inş. yok şöyle yok böyle.ergen bahçesi :D

• 2 tl ciler mi :)

• bende 2 tl ciyim ama sövmüyorum öyle :D dün bir maçtan 650 tl gitti :D

• geçmiş olsun ...

• Full küfür dönüyor.Son derece seviyesiz bir forum..

• yok saçma o kuponlar bence

Yükleniyor...