Spora gidenler motive edici sözler söyleyebilir misiniz?

Yarın spora başlıyorumm spora gidenler sizden motive edecek sözler bekliyorum :) Kaç kiloyken kaça düştünüz, vücudunuz nasıl şekillendi gibisindennn

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• 89 dan 67 düstüm yag oranım 100 de 9 lardaydı sonra bastım hacimi vucuda suanda 78 kg yag oranın haala 100de 9 :) kaslı simetrik ve atletik bir vucut...

1|0
    0|0
    • Maşallah :)

• haha sağol biliyorum bu şarkıyı ama sevmem, metal severim ben :D inşallah bakalım ben de kendime güveniyorum :) bir de çok su içiyorum neredeyse günde 3 litre diyetten çok bol su içmenin faydasını gördüm sende içer miydin bu kadar?

• en az 2.5 litre kesinlikle icerdim yuksek protein dusuk karbonhidrad ve 0 basit seker

Erkekler Ne Diyor 11

• O senin kendi iradene kalmış ama benden sana bir tavsiye tek başına gitme canın sıkılır.. Yanına erkek arkadaşını alma kavga çıkartabilir. (Benim gibiyse) "Neden?" diye soracak olursan. Kız arkadaşım taytla gelmişti koşu bandında koşarken bir tane hanzo kalçasına bakıyordu bende adamın ağzını yüzünü dağıttım. Hem karakolluk hemde body'den olduk..

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşımda spora yazılacak fakat maalesef ayrı şehirlerde olduğumuz için beraber gitme şansımız yok zaten.. spora oturduğumuz site içinde ki bir spor merkezine gideceğim arkadaşlarımında buraya gelmesi imkansız mecburen tekim yani :/

• Az zamanda ckk sey beklemeyi aklindan cikaricaksin oncelikle :)

0|0
    0|0
  • kilo sorunum yoktu kas yapmak için gitmiştim :D

0|0
    0|0
  • 3 haftada 76 kilodan 68 kiloya düştüm. azimliyim günde 4 saat çalıştım. eskiden dizimden yukarıya çıkmayan pantolonlarım şimdi büyük geliyorşar

1|0
    0|0
  • 90küsürden 70e düştüm mp3 tak kulagina genelde hareketli şarkilar

1|0
    0|0
  • 1 ayda 5 kilo aldım :))

0|0
    0|0
    • onu nasıl başardın :)

• anladım :) keşke ben de kilo almak için gitseydim :D

• Kilon çok değil bence, sanırım bölgesel sıkıntın var

• ben evde çalışıyorum fiziğimden çok memenunum

0|0
    0|0
  • 85 iken 80 e düştüm 1.5 ayda

baya toparlandım :)

0|0
    0|0
  • kilo sorunum yoktu zaten ama vücudum gittikçe mükemmel olmaya başlıyor :D

0|0
    0|0
  • sağlam kafa sağlam vücutta bulunur :P oldu mu :D

0|0
    0|0
  • 95'ten 85'e düştüm 5 ayda.

1|0
    0|0
    • tebrikler :) darısı başıma

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 ayda 72 den 65'e düştüm öylede sık gitmiyordum dershaneden dolayı haftada 3 ya da 4 gün 2 saat yapıyordum.

0|0
    0|0
  • 64 ten 54 e düştüm :D

1|0
    0|0
    • vaay :) benimde kilom 57 ama 53 olmak istiyorum bir de basenler sıkıntı

• Basen sıkılaştırıcı hareketler yaparsın :)

• İlk ay birsey olmazv ama 2. Ay kilo vermeye baslarsin vücudunda sekil alir ben 2 ayda 70den 65 e dustum sonrada hep yuruyus ve kosu yaptim 63 kiloyum simdi ama keske diyorum Mart ayında degilde Nisan mayis gibi gitseydim hava sicak oldugundan daha cok verirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...