Beyler bu durum karşısında siz olsanız ne hissedersiniz?

Beraber olduğunuz kadına çok büyük bir kazık atıp onu nedensiz terk ettiniz. Ortada hiç bir sebep yok, açıklama da yok. O da size sitem dolu, hakaret içermeyen ama üzüntüsünü belli eden tek bir mesaj attı ve ona da cevap vermediniz. Ama hala bütün sosyal paylaşım sitelerinde onun takipçisisiniz. Ve ortak arkadaşınıza onu soracak kadar da ilgileniyorsunuz. Kadın o tek bir mesajdan sonra hiç aramadı sizi, ilgilenmedi, başka sitem mesajı göndermedi. Hayatında devam ediyor, sporuna gidiyor, aksam yemegine gidiyor, havuzuna gidiyor ve sanki aslında hiç etkilenmemiş gibi davranıyor. Siz de takipçisi oldugunuz için bütün bunlara şahit oluuyorsunuz..

Nasıl hissedersiniz? Ne düşünürsünüz? Sorum bu..

Çünkü ben bu hareketi biraz da onun üzerine düşeyim diye yaptıgını düşünüyorum. Bir de sizin görüşlerinizi merak ettim.

Güncellemeler:
Arkadaşlar adamın benim hakkımda ne dusundugunu sormadım. Kadını terkettikten sonra bu kadar tepkisiz kalıyorsa bir kadın erkek ne hisseder dedim ?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Cok onemli bir sebebi olmali

Emnim osa cok aci cekiyor ve senide cok merak ediyor

Kazik derken neyi kasteddin

1|0
    0|0
    • terkedildim bir açıklama yapılmadan:) bundan büyük kazık olur mu.. acı çektigini hiç sanmıyorum. ama ne yapacağımı nasıl tepki vereceğimi merak ediyordu eminim. ben de tepki vermedim

• Rica ederim

Her iste bir hayir vardir deyip fazka kafana, takmaki oda ne kaybettigini bilsin

• yüreğimdeki ağırlık geçicek inşallah dua ediyorum. Çok sağol bitmesi iyi oldu aslında bana uygun biri değildi. ama insan işte bazen zor hazmediyor böyle duurumlalrı

Erkekler Ne Diyor 11

• Bişey hissetmem fnish

1|0
    0|0
  • Sana atılan kazık, senin şahsiyetine bizzat benliğine karşı bir hakarettir. Buna asla tolerans göstermemek gerek. Mesafeni koru ve yoluna devam et.

1|0
    0|0
  • Ayrildiysam ve o da hayatina devam ediyorsa herseyin yolunda oldugunu, cok fazla uzulmedigini ve durumu iyi atlattigini dusunurum.

1|0
    0|0
  • oncelikle hic bir sebep yokken insanin hayatindan bir guzellik cikmaz , ayrilmaz bunun bir sebebi vardir ayrica bir sey geride kaldiysa onu neden geride biraktigima gore degisen tepkim olur

1|0
    0|0
  • net dengesizlik başka açıklaması yok. hem nedensiz terk edip, hem mesajlarına cevap vermeyip hem de başkasına seni soruyorsa bunun tek açıklaması dengesizlik olabilir. açıkçası ben ne yapmaya çalıştığına anlam veremedim. en iyisi aynen hayatına devam et, akışına bırak.

1|0
    0|0
  • En büyük tepki, tepkisizliktir. Bunu bildiğim için, aslında söylemek istediği çok şey var ama avazı çıktığı kadar susuyor diye düşünürüm.

1|0
    0|0
  • Valla bence umrunda değil yakın zamanda yeni birini bulur

1|0
    0|0
  • Ben ne malmışım ya derim :D

1|0
    0|0
    • neden böyle düşünürsünüz?

• Sen kendi hayatına bak . Kıza erkek bulunuyoda bak bana erkeğe bir kız bulunmuyo. :D :D

• öyle yapıcam artık napalım. sadece bir açıklama yapılmaması cok rahatız edici.. bittiğine üzüllmüyorum

• nickin çok hoşuma gitti; spartacüs...

1|0
    0|0
  • :D önemsemiyor, etkilenmiyor demek ki; yoksa takip etmeye devam etmez;)

0|0
    0|0
    • bunları aşmıs bir adamdan bahsediyoruz. Ayrrıca olgun yasta birr insan çocuk değil

• takiplle alakası yok bu işin onu anlatmaya calısıyorum. zaten yeterince aasık olssa terketmezdi beni farkındayım. yine de saol

• anladım tamam:)

• Başka bir bayan bulmuştur. Belki ihtiyaçlarını gidermiştir senden soğumuştur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...