Neyin kafası bu? ne yapmaya calısır bu sekilde bir erkek?

benm bazı hatalarım yüzünden 1.5 senelik güzel giden, sevgi dolu ilşkisini bitiren ben ne kadar istemesem de bitiren, ayrıldıktan 10 gün sonra çok özlediğini belirten bir mesaj atan devamını getirmeyen yani kafasının karışık oldugunu, çok istediğini fakat bu ilşkinin sonundan şüphe ettiği için tekrr başlamakta kararsız oldugunu söyleyen bir erkek var ortada... bunları söylediğinde ablasının düğününe 1 hafta vardı, o nedenle asırı yogun günler geciorum arayacm seni kesin bir karar vardıgımda dedi, yani 1 hafta oldu ve ablasının düğünü dün gece idi, sizce olumlu döner mi bana?

Güncellemeler:
o 1 hafta yogunlukta dolayı ona kısa gelmiştir ama bana sene gibi geldi resmen, sanki bu kadr süre aramayan biri beni kenedenden sogutmaya mı calısıor diorum bazen, çok özlüyorum onu

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• neyin kafası diyosun da. yaptığı anormal bişey yok ki.

ilginçsin yani

yaptıkları gayet normal ve maalesef de senin bu tavrın normal gelmedi

0|0
    0|0
    • ben bişi demiorum ki olumlu döner mi diorum, çünkü ben dedim istersn biraz daha düşün madem kararsızsn snumuz konusunda dedim, tamam düğün telaşından çok yğunum bitsin olumlu ya da olumsz muhakkak döncem dedi, ben de nasıl döner die soruorum sadece?

• aradı bugün :) yani yüzyüze görüşme tarihimizi belrlemedik (ayrı sehirlerdeyz) ama güzel bir konusmaydı çok zölediğini söyledi :)

• iyi hadi gözünaydın :)

çok sevindim.

olgunluğa devam

bundan sonra öncekinden de daha akıllı mantıklı davranacaksın

mutluluklar dilerim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• diğerinin cevabına baglı(başka kıza yazılmış) seni elinde tutmaya calısıyo şayet diğer kız kabul etmezse sana geri dönme planında

1|0
    0|0
    • kimseye yüzde yüz güven olmz tabi haklısınız ama sanmıorm öyle bişi oldugunu, sadece benm bir hatam yüzünden bitmedi çünkü 1.5 sene boyunca olan birikimlerdn bitti

• hayırlısı allahtan

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgili olmak istediği kıza bağlı. onu elde edemezse döner sana

0|0
    0|0
    • hepinz agız birliği yapmş gibi aynı seyden kuşku duymuşsunz ama ben sanmıorum öyle bişi olsn ya

• akıl sadece 3. bir kişi oldgunda mı karışır? bunu artniyetle değil cidden soruyorum yani

• hayırr. sevgisinden emin olmadığında da karışabilirr. soğurr. veya ne istediğini bilemezz

• seviyosanız barışın bana da aynısı oldu mesaj attığında ben de özlediğimi söyledim barıştık

0|0
    0|0
Yükleniyor...