Hak etmedigim bir durum

biraz önce sevgilimden ayrıldım. Facebook'a girmiştim facesi açıktı mesaj yazdım ben sevgilisiyim sen kimsin diye mesaj geldi karşılığında. 1 buçuk ay olmuştu çıkalı . bizim tanışmamız rastlantı olmuştu. 1 ay çıkmadan konuştuk . ay sonrada çıktı. evlilik planları yapıyordur. ben pek fazla oralı olmuyordum. İnanmıyordum çünkü çok evlenecez diyenlere. hepsi boş çıkıyor. günün 24 saatinin 20 saati konuşuyorduk. her seferinde seni seviyorum evlenecez diyordu. Dün gece yine hayallerini anlatıyordu hepsinde ben vardım . Ertesi gün beni ne bekledigini bilmeden uyuduk. sabahta aldatıldıgımı ögrendim. 3 Gündür çıkıyolarmış. kız eski sevgilisiymiş. Çıktıgım Çocugun adı Suat . Eski Sevgilisinin adı Özge. Özgeyle faceden konuştuk işte ben aldatıldığımı ögrendim suata ayrılık mesajını attım. 10 sayfalık mesaj yazmışım. O kadar fazla umursamada. Aldatılmak benim içime oturdu hak etmemiştim çünkü. Ben onu hiç üzmedim o benim canımı yaktın. Sıra geldi İntikam almaya. Özgeye mesaj attım. Durumu anlattım bende suatın sevgilisiyim filan dedim . 1 saat konuştuk özgeyle . Oda suattan ayrıldı bende. Suatın facesini engelledim. Rehberden sildim. Numarasını ezberimde de yok . Aldatıldığımı ögrendiğimde nefter ediyordum suattan ama şimdi ne nefret duygusu var nede sevgi suata karşı .

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ibret aldım. Ama ne yapmam/yapmamam gerektiği hakkında bir fikrim yok..

0|0
    0|0
    • İki kızı birden idare etme

• Hayatı uzun uzun değilde, küçük küçük süreçlerde yaşamak... Hmmm... Kulağa eğlenceli geliyor... Tadını çıkar.

• Çıkaracağım

Erkekler Ne Diyor 5

• öncelikle geçmiş olsun.Kesinlikle üzülme ondan katbe kat olarak çıkacaktır bu yaptığının.

Nerden mi biliyorum ? Çünkü aynı olayı bir erkek olarak ben yaptım ve bana geri dönüş olarak telafi edilemez yaralar açtı.Hayatım boyunca yapmaktan pişman olduğum ilk ve tek hata.

0|0
    0|0
  • Soruyu anlayamadım?

0|0
    0|0
    • iyi oku . Soru değil aslında başıma gelen bir olay bu .

Ders Çıkarılması gereken bir durum

• Biz bazen karışım yaparız bir kişiyle ölesiye diğeriyle de öylesine çıkarız. Öylesine olanın ömrü zaten 3 gün sürer.. Ayrıca o seni aldattıysa sen de onu aldat tatlım, neden hemen ayrılık kararı alıyorsun ki :))

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun.

ilişkilerinizi cıvıklaştırmayın işte.

0|0
    0|0
    • Neresini Cıvıklaştırmışım ?

• kimse kimse için ölmemeli.

kimse bunu istemiyor.

o yüzden ne sen öl ne de karşındaki ölsün.

bırakın biraz rahat olun ya

karşınızdaki için öleceğinize karşınızdaki için yaşayın

kaldı mı başka sorun :)

• bnde de aynı durum var yemın edıorum yemek yıyemedım haftalarca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı gibi durumumuz.Bana da hayaller kurdurtuyordu gelecekle ilgili aynı işte çalışmak falan evlilik.Ama her şey çok güzelken bir gün olamayız dedi pat diye.Ben de anlayamadım.Amaç farklıda gibiydi ne bilim.Bunlar harbiden garipler ama senn olay aldatılma sanırım, bendeki de yok ben soğutmuşum da falan başta yeni tanıdığım için doğal olarak soğuktum ne olduda her şey iyiyken birden olamayız oldu.Üf valla tuhaflar ya..

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun. kurtulduguna sevin

0|0
    0|0
  • Bazılarının köküne kibrit suyu işte. Bir kızla yetinmek varken başkalarına ne hacet?

0|0
    0|0
Yükleniyor...