Eğer grubumuzda 3. olursak...

Galatasaray eğer şampiyonlar ligi grubunu üçüncü sırada bitirip UEFA Avrupa ligine kalırsa sizce 2. UEFA kupası gelir mi :) bence olabilir...

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen öyle olacak gibi duruyor. Galatasaray 3. olup,uefa kupasının en büyük favorisi olur

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• fener bile yarı finale çıktıysa biz kupayı alırız. gerçi fenerde şans vardıı çoğu maçı şans eseri veya penaltılarla kazandıı

0|1
    1|0
  • Şampiyonlar ligini hedef belirleyen bir takımın daha şimdiden Uefa kupasını konuşması saçma değil mi? :)

0|0
    0|0
  • galatasarayca inanırsak her şeyi başarırız

1|1
    0|0
  • ilk önce hedef gruptan çıkmak olmalı

0|0
    0|0
  • Hayat bu

0|0
    0|0
  • Maşallahımız var,yaparız :)

0|0
    1|0
  • 2.uefa 2.süper kupa olur

0|0
    0|0
  • Amma uçtunuz be sizde akıl mantık var mıreal juventusu yenip 2.

Olucaksınız

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• şimdiden uefayı kabul etmek yerine şampiyonlar liginde ne yapabiliriz sorusu düşünülmeli.bayrağı erken sallıyorsun

0|0
    0|0
  • Bence kesin gelir

0|1
    1|0
  • Valla ben beşiktaşlıyım ama bu sene Galatasaraydan öyle bir performans bekliyorum yine.

0|1
    1|0
  • gs kanatlara ve savunma zaaflarına çözüm bulamazsa bırak kupayı almayı dandik bir takım gelir eler gider gerçekçi olmak lazım...

0|0
    0|0
    • ama sonuçta UEFA'dan bahsediyoruz bence o kadar da zor değil fener bile yarı final oynadığına göre:)

• onunda nekadar faydalı olucağı ?

• bence faydalı olur sonuçta hızlı atletik yetenekli bir oyuncu hem daha 19 yaşında ilerde çok büyük paralara satabiliriz.

• bence daha iyi olur gibi

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum

0|0
    1|2
    • kardeş bak her futbol sorusuna ilgilenmiyorum diye cevap veriyorsun madem futbolla aran yok ozaman Spor Kategorisine girme sırf xper kasmak için ilgilenmiyorum diye cevap veriyorsun :/

• Spor kategorisine girmiyorum ki

Yeni sorulara bakıyorum

• sonuncu olursunuz ısllh..

0|0
    1|2
  • Galatasarayın işi belli olmaz ^^

0|1
    0|0
  • gider alırız hatta

0|0
    0|0
  • bence galatasaray dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan oldu. Yönetim şampiyonlar ligi hedefimiz dedi takım ligi sallamıyor, fatih terimle sözleşme yapmadılar, fatih terimde bu durumun farkında ılk fırsatta fatih hocayı gonderecekler. Tüm bunların içinde şampiyonlar liginde şand bu kez gülmedi. Sonda karşılaşıcak takımlarla başta karşılaşıldı. E haliyle gs de bir disiplin sorunu var azalan verimler yasası gereği bu yıl geriye doğru ivme yapacak bence gs. Ha eğer şampiyonlar liginde 3. olmayı başarırsa ki ben ihtimal vermiyorum uefada çeyrek final oynar. bu da yine iyimser bir bakış.

0|0
    0|0
  • Neden 4. Olma olasiliginizi göz ardi ediyorsunuz

1|0
    0|2
  • üçüncü olma şansınız az ihtimal ama asla gruptan çıkamazsınız geçen sene gibi braga cluj yok karşınızda :)

0|0
    1|3
Yükleniyor...