Kız arkadaşınızın nasıl olmasını istersiniz?

Arkadaşlar sizce bir kız vücut yapısıyla saç rengiyle eğitim durumuyla ve kişiliğiyle sizce nasıl olmalı?

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman demişimdir aşk olduğu zaman bunların hiçbirisi pek bir şey ifade etmiyor, ama yine de aşkı hesaba katmadan kendi görüşümü belirteyim;

Vücut Yapısı: Ben çok zayıf, kemiği sayılan kızlardan haz etmiyorum. 90 kilo üzeri de pek ilgi çekmiyor. Balık etli olması iyidir. Vücut yapısı olarak kıvrımlı hatlar iyidir.

Saç Rengi: Ben sarışın ve kızıl renk saçlardan hoşlanmıyorum, doğal kara-kahverengi.

Eğitim Durumu: Bilmiş olmasın, ahlaklı olsun, hayatı iyi bilsin ama yollu olmasın, aptal da olmasın yeter. İlla üniversite tahsili vs. gerekmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• GÖRÜNÜŞ/TİP:

-Boy önemli değil sevdikten sonra ama çok da uzun olmasın, ufacık tefecik ama şirinse tamamdır.

-Saçları uzuuuun olsun kalçalarına kadar gelse çok daha iyi olur.

-Saçları koyu kahverengi olsun.

-Gözleri çok az çekik olsun.

-Göz rengi kahverengi olursa iyi olur ama çok da önemli değil.

-Buğday ten iyidir.

DAVRANIŞ-AHLAK:

-Ağırbaşlı olsun her erkeğe yüz vermesin.

-Küfür etmesin.

-Lanlı lunlu konuşmasın kibar olsun.

-Samimi olsun.

-Yüzünde tebessüm devamlı olsun ama kahkaha ve diş gösterme mümkün olduğunca olmasın.

-Sevdiği kişi hariç kimseye <3 koymasın.

-Erkeklerle pek muhabbeti olmasın (sevdiği hariç)

-Sevgilisine ilgi göstersin.

-Çok kıskansın

-Arada trip atsın

2|0
    0|0
  • Sevimli bebek kokulu hafifte çekingen olabilir

0|0
    0|0
  • bel-kalça uyumlu - şöyle bir bakıp tebessüm edince bakmaya doyamıyacağın güzellikte (gözleri güzel olsa bayağı kurtarır)

saçı doğal ve uzun

eğitim durumundan ziyade zekî ve kültürlü (hoşsohbet olması için) olmalı

affetmeyi bilmeli, bencil olmamalı gibi

1|0
    0|0
  • Bar rafaeli vücut yapısında üniversite mezunu ya da öğrencisi ya da kendini geliştirebilmeli. aileme saygı duymayan bana hiç duymaz.

0|0
    0|0
  • bayanlarda 3g önemli arkadaş.

1|0
    0|0
  • Eğitimli veya pratik zekaya sahip biri oldun ( Bir espiri yaptığımda açıklmaka zorunda kalmaktan nefret ederim)..

Minyon tipli, zayıf ( mümkünse büyük kalçalı olmayan), beyaz tenli sarışın veya esmer tenli kumral,

160- 1,65 boylarında :D

0|0
    0|0
  • sarışın 1.80 yeşil gözlü. kişiliiğiyle erkeğe itaat eden, yerini yurdunu bilen. anca böyle bir cevap verilebilir bu soruya.

0|1
    0|0
    • bi bayanın aklı varsa sana niye itaat etsin çok yanlış düşünüyorsun

• güzel cevap +1

• teşekkürler...

• karakter olarak mütevazi,sakin birisi olmasını isterdim.Vücudu ise fazla zayıf ya da şişman olmadıkça sorun yok benim için

0|0
    0|0
  • orta seviyede bir guzellik genelde siyah sac beyaz ten tercihim 1.70 den fazla olmasın guler yuzlu erkeklerle asırı samımı olmasın her zaman arasına mesafe koysun durust olsun sacma sapan trip atmasın zekı olsun esprilerımı anlasın yeterli

0|0
    0|0
  • at gibi kadin olmali uzun bacakli estetik vucudlu , akrep kadini olmali

0|0
    0|0
  • Esmer olsun yeter bee

0|0
    0|0
  • Sadakat ve zeka olmalı herşeyden önce

0|0
    0|0
  • Benım ıcın önce kişiliği önemli vücut dersende fit bir vücudu olsa ıyı olur :)

1|0
    0|0
  • sarışın , ne diyeceğimi dilimden çıkanlarla değil gözlerimden anlıcak, ve oturmasını kalkmasını bilcek!

0|0
    0|0
  • 90-60-93 zeki olsun yeter

0|0
    0|0
  • Ne demiş Atalarımız AT-AVRAT-SİLAH bende silah var avradımda at gibi olursa oh ne ala

0|0
    0|0
  • 165 175 arası beyaz tenlı ve yuvarlak popolu

0|0
    0|0
  • senin gibi olsun

0|0
    0|0
  • Giyinmesini bilsin yeterli tabi birde Güzelliği ve kalp güzelliği olmalı

0|0
    0|0
  • bunun cevabını verene kadar gider o kızı bulurum.

0|0
    0|0
  • olmamalı..

0|0
    0|0
  • vucüt olarak balık etli büyük kalçalı kişilik olarakda efendi masum olsun yeter

0|0
    0|0
  • Biraz ilgi gördümü hemen bir tarafi kakmamali, ya ben sana zaten ümit vermemistim kasarligina siginmamali, aldatmamali, 2 gün sonra terkedip bidaha beni arama dememeli, gerci ceheneme kadar yolu var gitmek istedikten sonra

0|0
    0|0
  • güzel olsun tabi ama abartıya gerek yok kişilik daha önemli.Beni anlasın hoşgörülü olsun.ben de onu anlarım.d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• güzel olsun yeter:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...