Neden yakışıklı erkeklerin çoğu biseksüel? :(

Bu site de dahil birkaç site için daha geçerli, hatta dışarıda da öyle. Yakışıklı, hoş sohbet bir erkek görüyorum, ilgimi çekiyor ve beni heyecanlandırıyor, tanışıyorum, o da benden hoşlanıyor ama o biseksüel, hatta eşcinsel de diyebiliriz. Çünkü kadınlarla yakınlaşmaktan çekiniyor ve bir süre sonra konuşmayı kesiyor. Hatta buluşmaya çağırınca da kaçıyor. Bunun nedeni bariz belli de...

Neden bu yakışıklı, hoş sohbet, çekici, heyecan verici erkeklerin çoğu biseksüel? :((

Genelleme yapmıyorum, çoğu diyorum. Lütfen...

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• kendilerine baka baka kendi cinsleribe aşık oluyorlar. bu yüzden eşcinseller daha bakımlı ve güzeller. bunu haydar dümen demişti .

bana yorum yazmayın .

1|0
    1|3
    • Yorum yazdim

• Canımsın :*

Erkekler Ne Diyor 12

• valla ben gayim..benim beğendiğim adamların çoğu da hetero çıkıyor:))) ne iş anlamadım..sen o yakışıklıların adresini kulağıma fısıldasana:)))))))))))))))))))))))))))

3|0
    0|1
    • Olmaz valla, ne olursa olsun tavlayacağım. Kimseye bırakamam :))

• Açıkça sana söylediler mi biseksüel olduklarını?

Çünkü bieseksüel olan söylemez senle çıkar istediğini sana yapar ruhunda anlamaz ne olduğunu. Sen önce biseksüelin ne olduğunu öğren.

0|0
    1|0
    • Çoğu söyledi, hatta grup istedi. Bazılar da pasif kaldı.

• Yakışıklılar yaa ben napim... Allah vergisi işte. Off off :(

• e ne güzel bak grup yapmışsın birde bu şansı herkes vermez :))

• çok şükür ben yakışıklı değilim:Pp biseksüel olmasından niye endişe duyuyorsun ki, o da insan.. hem sonuçta sana da ilgi duyabilir;))

1|0
    0|0
    • İlgi duyuyor duymasına da çekiniyor işte. Çekinmesin, rahat davransın istiyorum.

• konuşursan anlatırsan rahat olacaktır;)

• Sanırım en iyisi bu. Teşekkürler. :)

• Sana denk gelmiş hep

1|0
    0|0
  • Biseksüellerse genede kizlardan hoslaniyorlar. Problem nerde ?

1|1
    1|0
    • Hoşlanıyor, ama birlikte olmaktan çekiniyor. Belki de eşcinsel olduğunu itiraf edemiyor. Yani belki de kadınlarla hiç ilişkisi olmadı bile. O yüzden sadece görüp hoşlanmakla biseksüel sanıyor kendini.

• Ben biseksüel değilim ^^

1|0
    0|0
  • Bakımlıyım, sporu seviyorum, giyime dikkat ederim, kadınları severim, erkekleri de severim ;)

1|0
    0|0
  • Hiç farketmedim :/

1|0
    0|0
  • Gaylerede aşık oluyor kızlar hep mercanın şarkısı var hatta hepsi gay diye..

1|0
    0|1
  • Ben de biseksüelim diyeyim bakalım belki yakışıklı olup, olmadığımı söylerler :D:D:D

1|0
    2|1
  • Güzellik göreceli bir kavram..

Senin gözlerin hep homolara takılıyorsa biz ne yapalım güzelim.

0|0
    1|0
  • Ben de öyleyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...