Evlenmeden önce sevgilinizin olmasına rağmen bütün taliplerinizi gözden geçirmeye calışır mısınız?

Kızlar harbi bir cevap verin:)

Diyelimki 3aylık bir ilişkiniz var ve yakın zamanda biriyle evlenmek istiyorsunuz. Başka yakışıklı kültürlü zengin bir oğlanın ailesi(annesi) size ilgi duyuyor, arkadaşlarınız sizi çok yakıştırıyor ve buda sevgilinizle sizin aranızda hep tartışma konusu oluyor, çok kıskanıyor ve kesinlikle o oğlanla iletişime geçmenizi istemiyor. Bu durumda sizin o oğlana karşı olan ilginiz coğalır mı? Evlenmeden önce sevgilinizin olmasına rağmen bütün taliplerinizi gözden geçirmeye calışırmısınız?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• sevgili süs mü o kolda :) tabii ki diğer oğlanın gözümde kızlardan bir farkı olmaz. insanda eğer biraz onur şeref varsa bu böyledir. farklı düşünüyorsa kız arkadaşın, ondan önce sen seçimlerini gözden geçir.

0|1
    0|0
    • Bende şuan sadece şüphe var:(

• akışına bırak her şeyi. daraltma arkadaşını. görüşmemesi gerekiyor aksini yaparsa da tekme. ama yapmadan önce yapmadığı bir şey için suçlayamazsın

Kızlar Ne Diyor 8

• 3 ay evlenmek için kısa bir süre ama onu iyi tanıosam ve güveniosam başka birini düşünmem bile ayrıca kıskanması falanda hoşuma gider açıkçası.

0|1
    0|0
  • karaktersiz bir kızsa gözden geçirir sen bence konuyu açama konuyu açtıkça onu daha ilgi çekici yapıyosun herşeyi oluruna bırak hem böle bir karaktersizlik apacaksa yapsın ki önceden yüzünü göresin

0|0
    0|0
  • Kimi seviyorsam, kiminle anlaşıyor uyum sağlıyorsam onunla evlilik düşünürüm..

Evlilik çocuk oyuncağı değil üstad.

0|1
    0|0
  • talip degerlendirilmeli sonra pişman olunmamalı sevgili bekleyebilir

0|0
    0|1
  • Sevdiğim kimse onla evlenirim

0|0
    0|0
  • Birini seviyorsam diğer erkeklere dünya ahret kardeşim gözüyle bakarım.

1|1
    0|0
  • hayır tabiki sevgilim varsa bana talip olanların hepsini talip olduğuna pişman ederim yaptımda zaten yani

0|1
    0|0
  • DIGE OGLANLA EVLENIRIM BEN SEVGILIMIDE TERK EDERIM :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadaşım bunlar açıkça konuşululması gereken şeyler kızın öyle bir niyeti varsa zaten ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekir iler de çünkü evlilik olursa tartışma anında beni kimler istedi de ben seni şeçtim şarkıları başlar

0|0
    0|0
  • o değilde lan bununla ewlendik ama şu hale bak keşke o zengin ile ewleneydim derse o zmn gör sen şamatayı :D

0|0
    0|0
  • iyisini bulmak için bırakan veya birlikteysen iyisini bulup bırakanlar çok saçma bir yola başladıysan sonuna kadar gideceksin

0|0
    0|0
  • Sevdikleriniyle evlensinler :)

0|0
    0|0
  • hepsini imam nikahıma alırım:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...