Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligindeki Rakipleri Hakkında ne düşünüyorsunuz?

R.MADRİD - JUVENTUS - KOPENHAG sizce gruptan çıkma şansımız nedir Galatasaray ne gibi atılımlar oyuncu değişikleri transferler yapmalıdır ki gruptan çıkabilsin?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kopenhag hariç diğer rakiplerin bizden güçlü oldukları ortada. Real Madrid'in maddi gücünden kaynaklı olan sahip oldukları iyi futboluları, Juventus'un son 2 sezondur Conte ile yakaladığı güzel bir çıkış var. Grubun favorisi bana göre Juventus. Galatasaray'ın bu gruptan çıkmaması için hiç bir sebep yok, tek korkulması gereken Kopenhag, bu takımı küçümseyip gereksiz puan kayıpları olmaması gerek.

Şu sıralarda takıma Bruma'nın geleceği söyleniyor. Bu adamın potansiyeli var ama bize şu anda tecrübesi olan adam lazım, Bruma bize her maçta katkı yapamaz.

Sol bek takımdaki en büyük eksik, o bölgede oynayan Hakan Balta'nın hücuma katkısı çok az. İleri çıksa bile geri dönüşleri ağır oluyor biraz. Sol beke Eboue gibi adam lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence çıkarız eğer ritmimizi bulursak hırsta lazım,bir de çok şey yaptık diye havalara giripte oyunu sallamanın alemi yok bence..

Bruma iyi bir transfer olabilir..Yine de zor gruba düştüm ama inanıyorum..başaracağız

0|1
    0|0
  • galatasaraya göre rakipler dişe diş oldu

0|0
    0|0
  • Gs bu gruptan çıkamaz Real Madrid ve juventus gruptan çıkar zor çok zor boşuna avutmayalım kendimizi zor

0|0
    0|1
  • RAKIPLERI GUCLU

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bence %5 şansı var guruplardan cıkmak ıcın realı anlatmaya gerek yokta juventus oyle böyle değil bu donemde. Hangi guruba duşmesın gs dıye sorulsa bu gurup denirdi. Haliyle şikeci uefa gs yıde rezil hüsva etmek istiyor kanımca. maç tahminlerim

Real - GS = 4-0

Gs Real = 1-3

Juvent - GS = 5-1

GS jıvent = 1-3

Kopen - GS = 2-1

Gs -Kopen = 1-1

0|0
    0|4
    • iyi hiç maç kazanamıcaz senin yüzünden bence biz bu grupta 2 maç kazanır 3.4. falan oluruz ama kötü senaryo konuşuyor herkes sana eksi verdim :D

• doğru söyleyenı dokuz koyden kovarlar mısalı :D

• muhtemelen 3. bitirir

0|0
    0|0
  • Hepsini yener gruptan çıkarız

0|0
    1|0
  • sadece KOPENHAG dan puan alabilir

0|0
    0|0
  • kopenhavın ı 6 puan olarak görüyorum real garantileyip son maçı bize verirse juveden alınacak 1 puan çıkarır en azından 3. olur uefayı alır geliriz :D

0|0
    0|0
  • Bana göre şansımız yüksek

Zaten en sevindiğim yan gerçekten futbol izleyeceğiz

Mevcut kadro iyi ama takviye şart

Brumayı iyi değerlendirmemiz gerekecek

orta sahamız gerçekten kuvvetli

0|0
    0|0
  • gs ilk maçta iyi puan toplarsa sonraki iki maçı kopenhagla. ikisinide alıp yoluna devam eder. ama ilk iki maçta saçmalarsa geçen seneki gibi olmaz.

0|0
    1|0
  • galatasaraylıyım %35-40 oran veriyorum kesinlikle hızlı kanat oyuncusu lazım

0|0
    0|0
  • Isimiz zor

0|0
    0|0
  • çok büyük bir ihtimalle 3. oluruz.

0|0
    0|0
  • içer de maç kaybetmediği sürece gruptan sıkıntı olmadan çıkar başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • Arena'da ki bütün maçları kazanır Galatasaray. Kopenhag'ı da evde-dışarda yener. Çıkar guruptan...

0|0
    1|0
  • Galatasaray yenilir kesin

0|0
    0|1
  • gs çıakr gruptan

0|0
    0|0
  • gruptan çıkacaklarmış hayal kurmak iyidir gssliler hayal kurun nasıl olsa bedava :)

1|0
    0|0
  • Çıkması imkansız, çıkabilmesi için Reali yenmesi lazım oda bilmiyorum başarabilirmi..

Juventusu yenmesi söz konusu bile olamaz.. Juventus tabloda 1. liği oynar.

Juventus kadar defansı sağlam bir takım yok en az gol yiyen takım süratlı çıkışlı orta saha mükemmel.

Tek eksiği forvetti ve bu sene iki tane bomba patlatarak forvetide tamamladı yani imkanı yok juvenin karsısında kimse duramaz iddialı takımlardan birisi..

Kupa maçında Juve 4-1 olarak Lazioyu darma duman etti. ^^ Turu geçmek için Real Madrid'e asılacaksınız başka çaresi yok.

0|0
    0|0
  • Gs bu gruptan cıkamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...